Zapis relacji LIVE z meczu Zagłębie Sosnowiec 2:1 Ruch
  • Data: 04.11.17; 00:27  Dodał: Redakcja
Prezentujemy zapis relacji LIVE z meczu, w którym Ruch Chorzów przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2. Autorem gola dla Niebieskich był Brazylijczyk Mello, zaś dla gospodarzy trafili Nawotka i Udovicić. Serdecznie dziękujemy za współpracę zaprzyjaźnionemu portalowi WidzewToMy.net.

Relacja LIVE z meczu Zagłębie Sosnowiec 2:1 Ruch

90+4' Koniec meczu. Niestety dzisiaj nie wyszło i przegrywamy 2-1 w Sosnowcu.

90+3' Faulowany Milewski

90+3' Aut dla Zagłębia

90+1' Słoma za Urbańczyka

90+1' Malheiro na spalonym

90+1' Przedłużone spotkanie o 3 minuty

90' Hołownia z dystansu wprost w Kudłę

89' Malheiro za strzelca bramki Nawotkę

89' Walski z dystansu prawie przelobował Kudłę. Pół metra w prawo i byłoby 2-2

88' Długa piłka na Balickiego. Słabe przyjęcie i znów w ataku Zagłębie

87' Wrzutka z lewej strony wprost w ręce Kudły

86' Przed 100% szansą Zagłębie. Lewicki w nogi Hrdlicki

86' Balicki za Kowalczyk

85' Wrzesiński z dystansu. Obok bramki

85' Faulowany Urbańczyk

84' Rzut wolny dla Ruchu obok koła środkowego

83' Udovicić bezpośrednio z wolnego i 2-1 dla Zagłębia

82' Faul Hołowni na rozpędzonym Wrzesińskim. Nasz obrońca ukarany kartką.

81' Korner dla Ruchu po próbie strzału przez Walskiego

80' Przybecki indywidualnie. Zszedł do środka, ale strzał mocno niecelny

78' Kibice z Sosnowca domagają się karnego. Teraz jednak wszystko było "czysto"

78' Aut dla Zagłębia

77' Radzą sobie zawodnicy Ruchu

77' Rzut rożny dla Sosnowiczan

75' Miękkie dośrodkowanie Udovicicia i piłka w "koszyczku" Hrdlicki

75' Rzut wolny dla Zagłębia blisko koła środkowego

74' Po piętnastu minutach Zagłębie odpala race do wspomnianej oprawy.

74' Łuczak za Sanogo

74' Kowalczyk niecelnie głową po dośrodkowaniu Walskiego

73' Korner dla Ruchu

72' Po piętnastu minutach Zagłębie odpala race do wspomnianej oprawy.

72' Nowak po prawej stronie zgrywa do środka. Piłka mija jednak wszystkich piłkarzy.

72' Kowalczyk w akcji indywidualnej i mamy aut

71' Mello w poprzeczkę!!

70' Strzał z daleka Lewickiego trafia w rękę jednego z naszych obrońców. Na szczęście sędzia nie gwiżdże

70' Krótkie rozegranie i mają rzut rożny

69' Rzut wolny dla Zagłębia

69' Aut dla Zagłębia na połowie boiska

68' Kontra Ruchu, Przybecki dośrodkowuje na Nowaka, ale przeciąga i bez problemu łapie Kudła

67' Wrzesiński za Banasiaka

67' Zagłębie znowu przy rzucie wolnym wchodzi całą ławą. Na szczęście bez efektu

67' Nowak za Posinkovicia

66' Faul Kowalczyka

66' Do rozgrzewki ruszyli rezerwowi Ruchu

66' Wrzutka za plecy obrońców. Dopada do piłki Sanogo, ale nie umiał opanować piłki i od bramki Hrdlicka

64' Faul Markovicia. Na szczęście bez konsekwencji kartkowej

63' Aut dla Ruchu na połowie boiska

63' I akcja przenosi się na drugą stronę. Sam w polu karnym został Lewicki. Uderza z półwoleja, ale wysoko ponad bramką

62' Mello z kolejną szansą, wprost w Kudłę

62' Akcja Ruchu. Urbańczyk na 15 metrze, jednak niecelnie.

60' Teraz Marković nas uratował. Wyprzedził Lewickiego w akcji sam na sam z Hrdlicka

59' Kartka dla Przybeckiego. Nie bardzo wiemy za co. Zdarzenie nam umknęło

59' Kowalczyk dzisiaj bardzo pewnie w obronie.

58' Aut dla chorzowian

58' Kowalczyk podaje do Hrdlicki. Mieliśmy szczęście, że sędzia nie odgwizdał pośredniego

56' Oprawa kibiców Zagłębia. Sektorówka "BB 97" oraz transparent "Jest ryzyko, jest zabawa. Wszystkiego najlepszego chłopakom z Barra Bravas"

57' Akcja Zagłębia. Głową z 2 metrów wprost w Hrdlickę strzela Sanogo

55' Faul Trojaka

54' Kowalczyk wyjaśnia dośrodkowanie Sulewskiego

54' Korner dla Zagłębia

53' Villafane popędził prawą stroną. Wrzucił w pole karne, a tam wykończył akcję Mello

53' Gooooollll 1-1!!!

53' Faul Milewskiego w kole środkowym

52' Sanogo chciał wypuścić Lewickiego. Szybszy bramkarz gości

51' Próba dośrodkowania, które wyglądało jak "świeca" i od bramki Hrdlicka

50' Aut dla Zagłębia na wysokości pola karnego chorzowian.

50' Faulowany Trojak po zrobieniu "rulety".

47' Udovicić pociągnął lewą stroną. Dośrodkował w pole karne. Piłkę wypiąstkował Hrdlicka pod nogi Nawotki. Pomocnik Zagłębia strzałem po ziemi umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki.

47' 1-0 dla Zagłębia

46' Faul na Sulewskim

46' Szybka strata i z kontrą Sosnowiec

46' Aut dla Ruchu na wysokości pola karnego Zagłębia

46' Gramy

PRZERWA Piłkarze obu drużyn wybiegają na murawę.

45+1' Koniec pierwszej połowy

45+1' Faul Urbańczyka w ataku

45+1' Doliczona minuta

45' Aut dla Zagłębia na połowie Ruchu

44' Kowalczyk prawie wsadził na minę Hrdlickę. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło

44' Nawotka na głowę Lewickiego. Strzał niecelny i od bramki Hrdlicka

43' Tym razem Trojak pozytywnie. Ładne zagranie po ziemi w pole karne do Mello. Niestety strzał pomocnika nad bramką

41' Ponownie Trojak fauluje.

41' Przybecki z dystansu minimalnie obok bramki

40' Jędrych do Kudły. Posinković prawie przeciął. Mamy aut

40' Głęboka wrzutka i piłka w rękach Hrdlicka

39' I jeszcze raz. Zaraz to się kartką skończy

39' Trojak ponownie fauluje w niegroźnej akcji

38' Przeciągnięte dośrodkowanie i od bramki gospodarze

38' Korner dla Ruchu po błędzie Kudły.

37' Teraz już słabsza centra i faul w ataku Lewickiego

36' Milewski z dystansu z półwoleja, Hrdlicka na korner instynktownie

35' Korner dla Sosnowca. Sanogo, źle trafił w piłkę na 5 metrze, obijając jeszcze obrońcę

34' Sanogo jeszcze dostał reprymendę od sędziego.

34' Faul Sanogo na Urbańczyku

33' Nawotka do Sulewskiego. Piłka jednak ląduje za linią końcową i od bramki Hrdlicka

32' Faul w ataku Trojaka

32' Posinković źle do Walskiego i po dobrej szansie

31' Faul na Posinkoviciu przy linii bocznej.

30' Faul na Trojaku ewidentny. Gwizdek sędziego milczy

30' Banasiak z dystansu, ale bardzo niecelnie.

29' Walski za nisko i łatwo radzą sobie obrońcy

29' Ależ szansa Ruchu, Trojak zabrał piłkę Cichockiemu, wystawił Vilimowi, ale obrońcy szybsi i korner

28' Na meczu obok nas... Jurek Dudek.

27' A to jednak Marković faulował i został ukarany kartką

27' Potrzebna chyba pomoc medyczna

25' Ostre starcie Sanogo z Trojakiem. Ponownie nasz pomocnik fauluje

25' Nowak z dystansu, wysoko nad poprzeczką

25' Faul Trojaka przy linii bocznej

24' Krótkie rozegranie, przed pole karne. Potem dwie przeciągnięte wrzutki i po akcji. Zaczynamy od autu

23' Korner dla Zagłębia

23' Milewski do Sulewskiego. Ten ostatni wrzuca, ale piłkarze Ruchu wybijają na aut

22' Sanogo z dystansu. Z kłopotami broni Hrdlicka

21' Sanogo z lewej strony na głowę Lewickiego, napastnik gospodarzy obok lewego słupka

20' Posinković źle do Przybeckiego i z kontrą Zagłębie.

20' Przybecki bardzo źle przyjmuje i po ciekawie zapowiadającej się akcji

19' A teraz aut dla Ruchu po źle wyprowadzonej akcji przez gospodarzy

18' Trojak psuje dobrze zapowiadająca się kontrę, źle grając na prawe skrzydło. Aut dla Zagłębia

17' Bezpośrednio z wolnego uderzał Sulewski. Minimalnie obok prawego słupka. Hrdlicka od bramki

17' Rzut wolny dla Zagłębia z 20 metrów

16' Prosta strata Urbańczyka i faul na Nowaku

16' Banasiak z dystansu w nogi Markovicia

15' Hrdlicka wypiąstkował dośrodkowanie

15' Kolejny róg dla Sosnowca

14' Źle Posinković do Trojaka. Piłkę przejmuje Sanogo, który poszedł z indywidualną akcją. Na szczęście Kowalczyk wyprostował błąd kolegów.

14' Faulowany Urbańczyk

13' Za mocna piłka do Posinkovicia i aut dla Zagłębia pod swoim polem karnym

12' Hołownia z lewej strony, ale wrzuca bardzo niecelnie. Piłka w rękach Kudły

12' Nawotka z dystansu w obrońców, poprawia Sulewski, ale sporo obok bramki

11' Kolejny raz Sosnowiec i od bramki Hrdlicka

10' Akcja Zagłębia. Banasiak z dystansu wprost w Hrdlickę

10' Faul Trojaka w środku pola

9' Przeciągnięte dośrodkowanie na długi słupek i łatwo radzą sobie nasi obrońcy

8' Kolejne zagrożenie pod naszą bramką. Banasiak z lewej strony na głowę jednego z graczy. Wprost w bramkarza i korner

8' Szybko wyjaśniają wrzutkę obrońcy z Chorzowa

7' Korner dla Zagłębia

7' Piłka Nożna dla Kibiców niesie się z sektorów gospodarzy

6' Długi cross Banasiaka. Zagrał jednak bardzo niecelnie i od bramki Hrdlicka.

5' W odpowiedzi Zagłębie ale Sanogo nie poradził sobie na 16 metrze

5' Szybka kontra Ruchu. Na 3 metr dostał piłkę Posinković, ale źle spadła mu pod nogi i od bramki Kudła

4' Starcie Nowaka z Sanogo. Lepszy nasz obrońca

4' Faul Mello na Lewickim

3' Długa piłka na Sanogo, ale szybsi obrońcy Ruchu

3' Faul na Urbańczyku

2' Teraz Trojak wybija daleko i spokojnie od ataku pozycyjnego Zagłębi

2' Nowak w pole karne, czyści Marković

1' Aut dla Sosnowca po złym zagraniu Urbańczyka

1' Gramy

Obie drużyny na swoich połowach. Zaraz zaczynamy!

Piłkarze wychodzą na murawę. Ruch na niebiesko. Zagłębie na czarno-biało.

Na sektorze gości pojawili się jacyś ludzie. Trybuna kibolska momentalnie zaczęła skandować "Wypierdalać". A tu okazało się, że to piłkarze Akademii Zagłębia Sosnowiec. Hahahaha ;-)

Na płocie zawisła też mała barwówka "BKS" kibiców z Bielska-Białej.

Z rozgrzewki schodzą piłkarze obu drużyn. Ostatnie instrukcje w szatni i za około 10-15 minut zaczynamy mecz

Miejscowi bez trudu dostarczyli najprawdopodobniej jakiś element oprawy na swoje sektory.

Lekkie zamieszanie obok murawy. Kibice Zagłębia wybiegli z budynku z transparentem (?) i ruszyli na trybunę. Gonić próbowało ich dwóch policjantów. Szans nie mieli żadnych ;-)

Cała reszta piłkarzy Zagłębia oraz Ruchu, również zaczęła się rozgrzewać

Są też na rozgrzewce bramkarze "Niebieskich"

Stomil Olsztyn wygrał na wyjeździe ze Stalą Mielec 3:1 i odskoczył Niebieskim w tabeli.

Obiecaliśmy opis płotu: "Zagłębie Sosnowiec", "Łowcy Hanysów", "Fighting Club", "Barra Bravas", "Ultras Zagłębie", "Olimpia Elbląg", "Legia".

Bramkarze Zagłębia zameldowali się na rozgrzewce.

W "11" Zagłębia jest m.in. Mateusz Cichocki, były piłkarz Ruchu.

Jest i skład Zagłębia, zaraz pojawi się w panelu obok.

Skład "Niebieskich" za chwilę pojawi się w panelu obok. Czekamy jeszcze na skład Zagłębia.

Ultrasi z Sosnowca, zaczynają rozwieszać flagi. Jak wszystkie zawisną to postaramy się opisać "płot".

Póki co, na stadionie jedynie miejscowe "vipy" oraz "prasa".

Nie zobaczymy dzisiaj na boisku Mateusza Zawala, który ma stłuczony mięsień czworogłowy uda i nie zdążył się wyleczyć.

Na ławce rezerwowych usiądą: Paszek, Komarnicki, Liberacki, Nowak, Słoma, Setla, Balicki.

Skład Ruchu: Hrdlicka - Villafane, Kowalczyk, Marković, Hołownia - Przybecki, Trojak, Urbańczyk, Walski, Mello - Posinković.

Witamy ze stadionu Zagłębia Sosnowiec! Rozpoczynamy naszą relację LIVE!

Kilkadziesiąt minut przed pierwszym gwizdkiem rozpoczniemy Relację LIVE prosto ze Stadionu Ludowego. Zapraszamy!

O godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie 16. kolejki Nice I ligi, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie Ruch Chorzów. Starcia pomiędzy tymi zespołami określane są jako Święta Wojna!

28. kolejka Ekstraklasy - 11.04.2024 r. godz. 20:30, Szczecin