Przed rozpoczęciem rundy wiosennej odbędzie się tradycyjna prezentacja pierwszej drużyny Ruchu Chorzów. Impreza odbędzie się 21 lutego 2011 r. o godz. 18.00 w hali MORiS w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 113.
W trakcie prezentacji odbędą się występy grup artystycznych, a w specjalnie przygotowanym materiale filmowym zostaną przypomniane najlepsze momenty "Niebieskich" w rundzie jesiennej. Cegiełki wstępu na prezentację będą w cenie 5 zł (kobiety i dzieci do lat 13) i 10 zł (pozostałe osoby).
Przedsprzedaż będzie się odbywała w siedzibie klubu w nowym budynku (I piętro) już od 3 lutego 2011 r. Sprzedaż w dniu prezentacji będzie prowadzona w kasie MORiS w Chorzowie. Każdy kibic posiadający cegiełkę wstępu weźmie udział w losowaniu nagród.
źródło: Niebiescy.pl / Ruch Chorzów