strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
NRSL vs. FC Mikołów
  • Data: 25.11.09; 20:59  Dodał: Marco FC Katowice
Głosowanie na najlepszą stronę fan clubową wkracza w ostateczną fazę. Zgodnie z zasadami zwycięska strona musi zdobyć bezwzględną większość głosów. Po pierwszym dniu głosowania na stronę Niebieskiej Rudy Śląskiej oddanych zostało 41% głosów, ale po trzech dniach procent głosów zmalał do 32%. Zupełnie odwrotna tendencja miała miejsce w przypadku głosowania na stronę Fan Clubu Mikołów. Finalnie zostało oddanych na nią 26% wszystkich głosów. Obie strony rywalizować będą ze sobą w bezpośrednim, finałowym głosowaniu.

Niebieska Ruda Śląska to w chwili obecnej, największy fan club chorzowskiego Ruchu. Przypomnijmy, że na terenie Rudy Śląskiej mieszka 16% kibiców Ruchu, podczas gdy w samym Chorzowie tylko 0,5% więcej. Rudzki fan club już dziś może poszczycić się dobrą organizacją, a co ważne rozwija się z miesiąca na miesiąc. Sama strona fan clubu funkcjonuje już od dłuższego czasu. Cały czas jest jednak zmieniana i ulepszana. Ostatnio zmienił się adres strony, szata graficzna. Część zakładek jest w trakcie tworzenia, ale już teraz sama strona wygląda imponująco.

NIEBIESKA RUDA ŚLĄSKA - http://www.nrsl.com.pl

Mikołów jest zamieszkiwany przez 5,3% wszystkich kibiców Ruchu, ale trzeba pamiętać, że jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę ilość mieszkańców. Miasto liczy ich niespełna 40 tys. Fan Club Mikołów zwykło się uważać za ten o bardzo dobrej, jak nie najlepszej organizacji. Ze strony internetowej fan clubu możemy się dowiedzieć o trwających przygotowaniach do IV spotkania z piłkarzami i działaczami Ruchu. Sama strona ma dość krótką historię. Pojawienie się jej miało wpłynąć na polepszenie organizacji fan clubu i jak podkreślają jego członkowie tak też się stało. Strona FC utrzymana jest tak jak i strona NRSL w czarnej tonacji. To cecha wspólna także dla innych stron. Możemy znaleźć na niej wiele bardzo ciekawych zakładek.

FAN CLUB MIKOŁÓW - http://www.niebieskimikolow.pl

Do tej pory w bezpośredniej rywalizacji zwyciężała strona NRSL, ale trzeba pamiętać, że zaprzyjaźnieni z FC Mikołów fani z Łazisk oraz Orzesza mogli oddawać głosy na swoje strony. Teraz można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że wesprą mikołowian. O tym jednak, która strona wygra zadecydują głosy wszystkich kibiców Ruchu. Ostateczna przewaga rudzkiej strony wyniosła 7%. Jest ona na tyle nie duża, że naprawdę trudno wskazać faworyta. Głosowanie będzie trwało do poniedziałku do godziny 19:00, po czym przedstawimy zwycięzcę.

Zachęcamy do głosowania, a także do dokładnego zapoznania się z każdą ze stron.

Marco FC Katowice
[email protected]



Punkt na trudnym terenie w Łodzi
REKLAMA
OSTATNI MECZ
26. kolejka I ligi - 21.03.2026 r. godz. 14:30, Łódź
Czas na szpil »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Relacja z wyjazdu »
Konferencja »
P. Szwedzik »
Fotogaleria »
Oprawa »
Skrót meczu »
Wideo »
2:2
ŁKS ŁÓDŹ - RUCH CHORZÓW
 Arasa 31'
 Hinokio 69'
 Nagamatsu 26'
 Szwedzik 44'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
CHROBRY GŁOGÓW - RUCH CHORZÓW
ul. Rudnowska 17B, Głogów
06.04.2026 r. godz. 17:00
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom 0:4 Ruch
21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 g. 13:30 - sparing: Śląsk II Wrocław 2:1 Ruch
26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
31.01 g. 12:00 - sparing: Ruch 2:2 Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Jakub Domagała (rezerwy)
Jakub Jendryka (Skierniewice)
ODCHODZĄ
Tomasz Bała (Widzew II)
Jakub Sobeczko (Stal Stalowa)
Maciej Żurawski (Sandecja)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik9
   Piotr Ceglarz5
   Marko Kolar5
   Szymon Szymański3
   Szymon Karasiński2
   Shuma Nagamatsu4
   Denis Ventura4
   Piotr Ceglarz3
   Patryk Szwedzik3
   Tomasz Bała2
ŻÓŁTE KARTKI
   Andrej Lukić6
   Patryk Szwedzik4
   Szymon Szymański4
   Shuma Nagamatsu3
   Mateusz Szwoch3
   Denis Ventura3
   Tomasz Bała2
   Szymon Karasiński2
   Aleksander Komor2
   Martin Konczkowski2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Wisła Kraków 53
    2. Śląsk Wrocław 44
    3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 42
    4. Chrobry Głogów 41
    5. Ruch Chorzów 41
    6. Polonia Warszawa 41
    7. Wieczysta Kraków 40
    8. Miedź Legnica 39
    9. Stal Rzeszów 39
    10. ŁKS Łódź 38
    11. Polonia Bytom 36
    12. Puszcza Niepołomice 35
    13. Odra Opole 31
    14. Pogoń Siedlce 30
    15. Górnik Łęczna 20
    16. Stal Mielec 20
    17. Znicz Pruszków 20
    18. GKS Tychy 15
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2025 | Polityka prywatności