strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Co słychać u braci? Elana ultrasuje, dobry wyjazd Widzewa
  • Data: 21.09.09; 16:20  Dodał: Misiek
Atletico Madryt po raz kolejny bez wygranej w Primera Division. "Rojiblancos" przegrywają wysoko z Barceloną. Po ostatnim remisie w meczu z Bałtykiem Gdynia Elana znów przegrywa, tym razem na własnym stadionie. Torunianie wystawiają niezły młyn i prezentują ciekawą oprawę. Widzew Łódź znów nie potrafi się przełamać na wyjeździe, a Apator zajmuje drugie miejsce w finale Klubowego Pucharu Europy.

Apator Toruń
Drużyna toruńskiego Apatora w składzie: Jaguś, Miedziński, Kościecha, Sullivan i Kus zajęła drugie miejsce w finale Klubowego Pucharu Europy rozgrywanego w sobotę na Motoarenie. Całe zawody wygrała drużyna Kaskada Równe z Ukrainy, w której wystartowało czterech polskich zawodników. Na trybunach zjawiła się zaledwie garstka kibiców.



Atletico Madryt
W sobotę w ramach 3. kolejki Primera Division Atletico Madryt zmierzyło się na wyjeździe z mistrzem Hiszpanii FC Barceloną. Mecz ten został określony szlagierem kolejki, ponieważ każde spotkanie tych drużyn obfituje w dużą ilość strzelonych bramek i jest jednym z ciekawszych spotkań w lidze. Na Nou Camp jak można się było spodziewać kibice mogli zobaczyć ciekawy mecz oraz wiele goli. Niestety Atletico uległo rywalom 2:5 i po raz kolejny w lidze nie odniiosło zwycięstwa. "Rojiblancos" na swoim koncie po trzech kolejkach zgromadzili tylko 1 punkt.



Elana Toruń
Na meczu z Olimpią Grudziądz w młynie torunian pojawiło się około 350 fanatyków. Na płocie wywieszają jedna flagę Myszkowa "Blue Army" oraz 6 swoich, m.in. "Grubasy", "Elana Toruń", "Mokre", "Ultras Elana". W pierwszej połowie Elanowcy prezentują stworzoną przez grupę GA '06 oprawę składająca się z transparentu na płocie "Ultras Elana" w asyście flag na kijach i stroboskopów.



Kibiców Olimpii przyjechało do Torunia 101, a wraz z nimi w sektorze gości zasiedli młodzi piłkarze z Grudziądza. Goście wywieszają 1 flagę "Ch z M" i nie prezentują żadnej oprawy.



Na meczu dobry doping z obu stron, jednak ze wskazaniem na Elanę. Podczas meczu sporo bluzg, ale na bliższe spotkanie goście nie mieli ochoty.

Widzew Łódź
Około 500 fanów Widzewa pojawiło się na sobotnim meczu ze Stilonem w Gorzowie Wielkopolskim, w tym mocna delegacja fan clubu Drezdenko. Widzewiacy przez cały mecz prowadzą dobry doping, a na płocie wywieszają 5 flag w tym m.in. "Polska Widzew Łódź", "Drezdenko" i "Wałcz". Fani Stilonu na meczu prowadzą protest skierowany przeciwko działaczom, którzy nie pozwolili wnieść gorzowianom oprawy i nie powadzą dopingu - dają do zrozumienia działaczom, co o nich myślą. Podczas meczu Stilon pali dywan z szalików Stali Gorzów.



W środę Widzew podejmować będzie na własnym stadionie Ruch Chorzów. Kolejny mecz ligowy łodzianie rozegrają w niedzielę.

Najbliższe mecze naszych przyjaciół:
Atletico Madryt - Almeria: 23 września, godz. 20:00
Górnik Polkowice - Elana Toruń: 26 września, godz. 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź: 27 września, godz. 20:15
Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń: 11 października

fot. wikipedia.pl / Elanowcy.pl / gkp.gorzow.pl

źródło: Niebiescy.pl



Wysokie zwycięstwo Ruchu w Tychach
REKLAMA
OSTATNI MECZ
32. kolejka I ligi - 10.05.2026 r. godz. 14:30, Tychy
Czas na szpil »
Transmisja »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Relacja z wyjazdu »
Konferencja »
P. Szwedzik »
MiWoJo »
R. Stroiński »
Doping »
Kulisy »
Skrót meczu »
0:4
GKS TYCHY - RUCH CHORZÓW
 Szczepan 7'
 Szwedzik 13'
 Szwedzik 45'
 Jendryka 76'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
MIEDŹ LEGNICA - RUCH CHORZÓW
ul. Orła Białego 1, Legnica
17.05.2026 r. godz. 14:30
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom 0:4 Ruch
21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 g. 13:30 - sparing: Śląsk II Wrocław 2:1 Ruch
26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
31.01 g. 12:00 - sparing: Ruch 2:2 Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Jakub Domagała (rezerwy)
Jakub Jendryka (Skierniewice)
ODCHODZĄ
Tomasz Bała (Widzew II)
Jakub Sobeczko (Stal Stalowa)
Maciej Żurawski (Sandecja)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik14
   Piotr Ceglarz5
   Marko Kolar5
   Denis Ventura5
   Shuma Nagamatsu4
   Jakub Jendryka6
   Shuma Nagamatsu5
   Patryk Szwedzik5
   Denis Ventura5
   Piotr Ceglarz4
ŻÓŁTE KARTKI
   Andrej Lukić7
   Patryk Szwedzik7
   Szymon Szymański6
   Daniel Szczepan4
   Szymon Karasiński3
   Shuma Nagamatsu3
   Mateusz Szwoch3
   Denis Ventura3
   Tomasz Bała2
   Marko Kolar2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Wisła Kraków 65
    2. Śląsk Wrocław 58
    3. Wieczysta Kraków 53
    4. Chrobry Głogów 51
    5. ŁKS Łódź 51
    6. Polonia Warszawa 50
    7. Ruch Chorzów 50
    8. Miedź Legnica 49
    9. Polonia Bytom 47
    10. Puszcza Niepołomice 46
    11. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 43
    12. Stal Rzeszów 42
    13. Odra Opole 41
    14. Pogoń Siedlce 36
    15. Stal Mielec 30
    16. Górnik Łęczna 27
    17. Znicz Pruszków 25
    18. GKS Tychy 21
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2026 | Polityka prywatności