Łukasz Bereta (trener Ruchu):
- Chciałbym podziękować drużynie za zdrowie zostawione na boisku. Było dużo walki, wiedzieliśmy, że na Pniówku zawsze są ciężkie mecze. Przegrywaliśmy 1:2, ale kolejny raz graliśmy do końca i wywozimy stąd trzy punkty. Dzisiaj zagraliśmy młodym składem i był on zwycięski. Młodzież dobrze wypadła na tle tak mocnego rywala. Niektórzy z nich nie mają jeszcze tyle pewności siebie, brakuje im minut na boisku. Z każdym meczem na pewno będą lepiej wyglądać. Koncentrujemy się na każdym spotkaniu i mam nadzieję, że wygramy dwa ostatnie mecze.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
24.07/26.07 - 1. kolejka I ligi
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na