Mariusz Idzik (napastnik Ruchu):
- Wyszarpaliśmy trzy punkty. Udało się po jednej akcji i błędzie stoperów Zagłębia. Cieszymy się, że podtrzymujemy tę passę. Jestem zadowolony z bramki tym bardziej, że daje nam zwycięstwo i trzy punkty. Gdzieś mówiłem, że rzadko strzelam ładne gole, a dzisiaj się udało, więc satysfakcja jest podwójna.
Zagłębie od lat znane jest tego, że w rezerwach grają raczej młodzi zawodnicy z akademii. Mimo wszystko mają pomysł na grę, potrafią zaskoczyć i potrafią grać w piłkę. Właściwie tego się po nich spodziewaliśmy.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
24.07/26.07 - 1. kolejka I ligi
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na