Łukasz Bereta (trener Ruchu):
- Jestem zadowolony z wyniku. Mankamenty były, szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy mało sytuacji, ale powiedziałem w szatni, że po każdym meczu chciałbym mieć tyle uwag co do gry. Foto-Higiena była bardzo dobrze zorganizowana, szczególnie w pierwszej połowie. Z każdą minutą jednak siły topniały i było coraz więcej przestrzeni na boisku. Zaczęliśmy ją wykorzystywać, było więcej podań do przodu. Koncepcja na drugą połowę została zmieniona, bo widzieliśmy, że Foto-Higiena analizowała nasze mecze. Rywale grali bardzo nisko, dlatego tych sytuacji mieliśmy niewiele w pierwszej połowie.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
24.07/26.07 - 1. kolejka I ligi
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na