Łukasz Bereta (trener Ruchu):
- Bardzo dobrze, że mieliśmy ten mecz, bo w weekend pauzowaliśmy. Niektóre osoby mogły zagrać po kwarantannie w większym wymiarze czasowym. Dla młodych była to okazja, żeby się pokazać i bić o pierwszy skład.
W tym sezonie idzie nam bardzo dobrze. Cały czas żonglujemy zawodnikami i był taki moment, gdy nałożyły się mecze, że kilku miało kontuzje i był taki spadek formy szczególnie w lidze. Teraz wszyscy pracują na to, żeby grać w pierwszym składzie. Jest bardzo zdrowa rywalizacja i to napędza.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
24.07/26.07 - 1. kolejka I ligi
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na