Mariusz Pawlak (trener Olimpii):
- Cieszymy się ze zdobyczy punktowej. Nie ukrywam, że przyjechaliśmy tutaj po to, żeby wygrać. Zdawaliśmy sobie sprawę, że zagramy z dobrym przeciwnikiem, który ma swój pomysł na grę. W pewnych momentach meczu Ruch nam dość mocno zagroził, natomiast zwłaszcza pierwsza połowa była pod naszą kontrolą. W drugiej połowie zdobyliśmy drugą bramkę i przez to wkradła się taka pewność siebie. W końcówce Ruch zdobył bramkę i do końca walczył o punkt. Pokazaliśmy dobrą grę i będziemy pracować nad skutecznością.
Marek Wleciałowski (trener Ruchu):
- Przyjechała do nas drużyna ułożona i dobrze zorganizowana, która postawiła bardzo wysokie warunki. Te spotkanie pokazało, że w dalszym ciągu mamy problem w pobliżu naszej bramki zwłaszcza w sytuacjach stykowych. Druga połowa pokazała natomiast, że nasza drużyna ma możliwości i chodzi o to, żeby je lepiej wykorzystać. Na pewno dobrze przeanalizujemy to spotkanie i będziemy się starali wyciągnąć wnioski, żebyśmy się lepiej prezentowali już w najbliższym meczu.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
24.07/26.07 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na