Napastnik Artur Balicki żegna się z Ruchem. 19-latek na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do występującej w Ekstraklasie Wisły Kraków. "Bali" podpisał z "Białą Gwiazdą" trzyipółletni kontrakt.
Artur Balicki urodził się 11 października 1999 r. w Lublinie. Jest wychowankiem tamtejszego Widoku. Do Ruchu trafił latem 2015 r. i zaczął od występów w zespołach juniorskich, gdzie był czołowym snajperem. W czerwcu 2017 r. trafił do pierwszej drużyny. Łącznie w barwach Niebieskich rozegrał 49 oficjalnych spotkań, w których strzelił dziewięć bramek. Nowy klub Balickiego - Wisła Kraków - to aktualnie 9. zespół Lotto Ekstraklasy.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na