Wiosną osiemnaście zespołów rozegra 13 kolejek, co daje łącznie 117 meczów. Dodatkowo doliczamy do nich trzy zaległe spotkania z rundy jesiennej (Resovia - ROW 1964 Rybnik, Olimpia Elbląg - Widzew Łódź oraz Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg), które tym samym nie będą brane pod uwagę w XXIV edycji Typera Niebiescy.pl. Poniżej prezentujemy najlepszych graczy naszej ostatniej zabawy:
1 miejsce: niebieskaasia (144 punkty)
2 miejsce: http (133 punkty)
3 miejsce: romannoc (133 punkty)
Serdecznie gratulujemy! Informację o nagrodach opublikujemy w najbliższych dniach, a tymczasem zapraszamy do udziału w XXV edycji Typera!
Zasady naszej zabawy są bardzo proste: im więcej poprawnych rezultatów spotkań pierwszej ligi wytypujesz, tym więcej zdobywasz punktów w generalnej klasyfikacji. Typowanie wyników odbywa się co kolejkę (spotkania do wytypowania pojawiają się na kilka dni przed rozpoczęciem kolejki). Zabawa zakończy się po 34. kolejce sezonu 2018/2019.
Każdy mecz można typować do momentu jego rozpoczęcia. Jeśli więc nie zdążysz wytypować wyniku spotkania, które już się toczy, to nie tracisz szansy na typowanie wyników pozostałych, nierozegranych w danej kolejce meczów.
Wszystkie konta graczy, biorących udział w poprzednim sezonie są nadal aktywne. W razie problemów z logowaniem można skorzystać z opcji "Zapomniałem hasła" lub skontaktować się z naszą redakcją.
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom - Ruch 21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
21.01 - sparing: Ruch - Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na