Kibice Ruchu Chorzów z Fan Clubu Ruda Śląska spotkali się w piątek na corocznej wigilii. Zapraszamy do przeczytania relacji oraz obejrzenia zdjęć, które zostały nadesłane do naszej redakcji.
"W piątkowy wieczór spotykamy się w kibicowskim gronie na tradycyjnej Wigilii NRŚL. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas refleksji i podsumowań, dlatego też nasze spotkanie rozpoczynamy kilkunastominutowym filmikiem, który w telegraficznym skrócie streścił nasze działania w 2017 roku. Później już tradycyjnie opłatek, życzenia i wspólna kolacja, przy której nie brakowało rozmów nad ambitnymi przyszłorocznymi planami. Spotkanie przebiegło naprawdę w świetnej atmosferze i widać, że rudzki skład jest w rewelacyjnej formie, a zapał i plany na nadchodzący rok są bardzo duże! Jak na kibicowską wigilię przystało nie mogło zabraknąć pirotechniki i pozdrowień dla chłopaków po drugiej stronie muru. Wszystko w asyście przygotowanego na tę okazję transparentu BRACTWO RUDZKIE. Przed nami święta czas odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Korzystajcie z tych chwil i ładujcie akumulatory, bo już od nowego roku ruszamy z niebieską ofensywą ;-)"
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na