strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Kto przedłuży dobrą passę?
  • Data: 13.10.17; 15:04  Dodał: Teś
Drużyna Niebieskich wróci dzisiaj do gry po dwutygodniowej przerwie. Rywalem podopiecznych trenera Juana Ramona Rochy będzie Raków, który wygrał cztery ostatnie mecze i przyjedzie na Cichą z zamiarem kontynuowania dobrej passy.

Częstochowianie także pauzowali w miniony weekend. Zespoły Ruchu i Rakowa przełożyły swoje mecze, tłumacząc się powołaniami zawodników do reprezentacji młodzieżowej. PZPN pozytywnie rozpatrzył wnioski, a obie ekipy postanowiły wykorzystać wolny czas na rozegranie sparingów. Niebiescy zmierzyli się z Podbeskidziem Bielsko-Biała (porażka 0:2 - kliknij, by przeczytać relację), zaś "Medaliki" sprawdziły się z Zagłębiem Sosnowiec (wygrana 2:0 po bramkach Piotra Malinowskiego oraz samobójczym trafieniu Roberta Sulewskiego).

Piłkarze trenera Marka Papszuna w ostatnich czterech meczach ligowych pokonali kolejno Chrobrego Głogów (3:2), Bytovię Bytów (3:1), Wigry Suwałki (3:0) i Stomil Olsztyn (3:1). 12 strzelonych bramek, tylko cztery stracone i w efekcie aż 12 punktów dopisanych do konta. Częstochowianie jeszcze miesiąc temu znajdowali się w strefie spadkowej, a dzisiaj plasują się na wysokim siódmym miejscu.

Passa Rakowa robi wrażenie, ale przypomnijmy, że Ruch również się przełamał. Niebiescy najpierw wygrali w Siedlcach z Pogonią, a następnie pokonali u siebie znajdującą się w czołówce Miedź Legnica. Chorzowianie mają na koncie 5 punktów i zamierzają rozpocząć pościg za rywalami. - Nie patrzymy już na to, co było. Chcemy wygrywać każdy kolejny mecz i udowodnić, że Ruch to mocna siła tej ligi - podkreśla pomocnik Miłosz Przybecki.

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Mariusz Korpalski z Torunia. Mecz nie będzie transmitowany przez telewizję, więc tym bardziej zapraszamy na naszą relację LIVE! W ostatnim czasie pracowaliśmy nad tym, by nasze serwery sprostały obciążeniom, jakie generuje relacja. Dzisiaj przetestujemy nowe rozwiązania i mamy nadzieję, że wszyscy chętni będą mogli swobodnie śledzić naszą sportowo-kibicowską relację LIVE! Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 18:00.

źródło: Niebiescy.pl



Wygrana w derbach po golu Szczepana
REKLAMA
OSTATNI MECZ
24. kolejka I ligi - 08.03.2026 r. godz. 14:30, Bytom
Czas na szpil »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Konferencja »
Wypowiedzi »
D. Modrzyk »
D. Grabiński »
P. Manowski »
Fotogaleria »
Skrót meczu »
Zbiórka kibiców »
Wideo »
0:1
POLONIA BYTOM - RUCH
 Szczepan 69'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - STAL MIELEC
ul. Katowicka 10, Chorzów
14.03.2026 r. godz. 19:30
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom 0:4 Ruch
21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 g. 13:30 - sparing: Śląsk II Wrocław 2:1 Ruch
26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
31.01 g. 12:00 - sparing: Ruch 2:2 Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Jakub Domagała (rezerwy)
Jakub Jendryka (Skierniewice)
ODCHODZĄ
Tomasz Bała (Widzew II)
Jakub Sobeczko (Stal Stalowa)
Maciej Żurawski (Sandecja)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik9
   Piotr Ceglarz5
   Marko Kolar5
   Szymon Szymański3
   Szymon Karasiński2
   Shuma Nagamatsu4
   Denis Ventura4
   Piotr Ceglarz3
   Patryk Szwedzik3
   Tomasz Bała2
ŻÓŁTE KARTKI
   Andrej Lukić6
   Patryk Szwedzik4
   Szymon Szymański4
   Shuma Nagamatsu3
   Mateusz Szwoch3
   Denis Ventura3
   Tomasz Bała2
   Szymon Karasiński2
   Aleksander Komor2
   Martin Konczkowski2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Wisła Kraków 49
    2. Chrobry Głogów 41
    3. Wieczysta Kraków 40
    4. Polonia Warszawa 40
    5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 39
    6. Miedź Legnica 38
    7. Śląsk Wrocław 37
    8. Ruch Chorzów 37
    9. ŁKS Łódź 36
    10. Stal Rzeszów 35
    11. Polonia Bytom 35
    12. Puszcza Niepołomice 31
    13. Odra Opole 29
    14. Pogoń Siedlce 27
    15. Stal Mielec 20
    16. Znicz Pruszków 20
    17. Górnik Łęczna 16
    18. GKS Tychy 14
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2025 | Polityka prywatności