strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Ruch Chorzów 1:0 Miedź Legnica - konferencja
  • Data: 29.09.17; 23:16  Dodał: Ryan
Dominik Nowak (trener Miedzi):
- Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Nie wiem, czy było zasłużone, ale nie będę się teraz o to spierał. Pierwsza połowa była wyrównana. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka męskich słów. Mobilizowaliśmy się do tego, żeby grać szybciej piłką i na początku drugiej połowy wyglądało to dobrze. Straciliśmy jednak piłkę w środku pola w prosty sposób. Z tego był rzut rożny, a potem rzut karny. Nie będę oceniał, czy słusznie został on podyktowany. Mieliśmy dużo czasu na doprowadzenie do wyrównania i stworzyliśmy sobie okazje. Kolejny raz raziliśmy jednak nieskutecznością.

To jest taki czas, że musimy sobie to z zespołem na spokojnie przedyskutować. Będziemy musieli wnikliwie przeanalizować przyczyny takiej sytuacji. Przegraliśmy po raz trzeci z rzędu, ale wiem, że drużyna powstanie z kolan. Musimy doprowadzić do stabilizacji, jeśli chodzi o grę w ofensywie i większą szybkość.

Juan Ramon Rocha (trener Ruchu):
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo znaleźliśmy się na drodze do jeszcze lepszych wyników. Przede wszystkim gratuluję zawodnikom. Nie jest łatwo, gdy w tabeli masz minusowe punkty, a w dwóch meczach u siebie tracisz sześć punktów w końcowych minutach. Nie było łatwo wyjść z tego, ale już w przedostatnim meczu pokazaliśmy, że pomimo wyrównania dążyliśmy do zwycięstwa. Po tamtym meczu w Siedlcach mówiłem, że to jest moment, po którym ruszymy do ataku. Jeszcze raz powtórzę, w piłce nie zawsze 1+1=2.

Jestem przekonany, że po tym meczu rywale będą na nasz zespół patrzeć inaczej. Ta wygrana jest dla nas bardzo ważna z dwóch powodów. Po pierwsze było widać, że drużyna bardzo chce sięgnąć po trzy punkty, a po drugie udało jej się tego dokonać w starciu z silnym rywalem.

Będziemy się teraz cieszyć przez dwa dni, ale od poniedziałku zaczynamy przygotowania do kolejnego spotkania. Wyciągniemy wnioski z tego, co było złe i z tego, co było dobre. Wierzę, że wkrótce wrócimy na właściwą dla siebie pozycję. Osobiście będę zadowolony, jeśli pomogę tej historycznej drużynie wrócić na najwyższą półkę.

źródło: Niebiescy.pl



Remis z Wisłą i nowy rekord frekwencji!
REKLAMA
OSTATNI MECZ
30. kolejka I ligi - 27.04.2026 r. godz. 18:00, Chorzów
Czas na szpil »
Transmisja »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Relacja z trybun »
Konferencja »
Wypowiedzi »
Fotogaleria »
Wideo »
2:2
RUCH - POGOŃ GRODZISK
 Szymański 12'
 Ventura 71'
 Gajgier 2'
 Lis 87'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - ODRA OPOLE
ul. Katowicka 10, Chorzów
03.05.2026 r. godz. 14:30
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom 0:4 Ruch
21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 g. 13:30 - sparing: Śląsk II Wrocław 2:1 Ruch
26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
31.01 g. 12:00 - sparing: Ruch 2:2 Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Jakub Domagała (rezerwy)
Jakub Jendryka (Skierniewice)
ODCHODZĄ
Tomasz Bała (Widzew II)
Jakub Sobeczko (Stal Stalowa)
Maciej Żurawski (Sandecja)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik12
   Piotr Ceglarz5
   Marko Kolar5
   Shuma Nagamatsu4
   Szymon Szymański3
   Shuma Nagamatsu5
   Jakub Jendryka4
   Denis Ventura4
   Piotr Ceglarz3
   Patryk Szwedzik3
ŻÓŁTE KARTKI
   Andrej Lukić7
   Patryk Szwedzik6
   Szymon Szymański4
   Szymon Karasiński3
   Shuma Nagamatsu3
   Daniel Szczepan3
   Mateusz Szwoch3
   Denis Ventura3
   Tomasz Bała2
   Marko Kolar2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Wisła Kraków 59
    2. Śląsk Wrocław 54
    3. Wieczysta Kraków 50
    4. Chrobry Głogów 48
    5. Polonia Warszawa 47
    6. Ruch Chorzów 44
    7. ŁKS Łódź 44
    8. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 43
    9. Miedź Legnica 43
    10. Puszcza Niepołomice 42
    11. Polonia Bytom 41
    12. Stal Rzeszów 39
    13. Odra Opole 38
    14. Pogoń Siedlce 36
    15. Stal Mielec 29
    16. Górnik Łęczna 27
    17. Znicz Pruszków 25
    18. GKS Tychy 21
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2025 | Polityka prywatności