FC Chełm Śląski odwiedził Dom Dziecka w Oświęcimiu [FOTO]
Data: 13.09.17; 15:13 Dodał: Neo
Kibice Ruchu z Chełmu Śląskiego na początku września odwiedzili zaprzyjaźniony Dom Dziecka w Oświęcimiu. Prezentujemy relację, która została nadesłana do naszej redakcji.
"Na ręce Pani Dyrektor składamy niezbędne rzeczy do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a wychowankom wręczamy Niebieskie upominki (smyczki, plany lekcji itp.). Następnie odrywamy dzieciaki od gier komputerowych i zapraszamy na wspólny trening, który cieszył się dużym zainteresowaniem starszych jak i najmłodszych mieszkańców. Dzieciaki pokazały spoRtowy chaRakter, za co otrzymują od nas rękawice bokserskie, by dalej szlifować umiejętności i wytrwale dążyć do celu. Po treningu robimy pamiątkowe zdjęcie i udajemy się na oświęcimski rynek, w celu rozdania kilkudziesięciu smyczek. Pani Dyrektor i wszystkim dzieciakom dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym. AVE RUCH!"
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na