Były golkiper Niebieskich Kamil Grabara rozegrał pierwszy oficjalny mecz w barwach Liverpoolu. 17-latek strzegł bramki w meczu rezerw.
Grabara wystąpił w spotkaniu rezerw "The Reds" z Southampton w ramach 1. kolejki Premier League 2, rozgrywek przeznaczonych dla zawodników do lat 23. Były bramkarz Ruchu debiutu nie będzie zbyt miło wspominał, gdyż Liverpool przegrał 1:4. Grabara zebrał jednak dobre oceny. 17-latek nie zawinił przy żadnej z bramek, nie miał szans na skuteczną interwencję po strzałach Josha Simsa, Jake'a Hesketha oraz Olufela Olomoli. Jednak w kilku sytuacjach zaprezentował wysokie umiejętności. Jedyną bramkę dla Liverpoolu zdobył Danny Ings. - To był bardzo pozytywny występ Danny'ego, który grał dobrze i strzelił gola. Muszę jeszcze specjalnie wyróżnić Kamila. W swoim debiucie zagrał dobrze - podsumował spotkanie trener Michael Beale.
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na