strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów
  • Data: 08.08.16; 09:28  Dodał: Neo
Cinkciarz.pl związał się wieloletnią umową sponsorską z czternastokrotnym piłkarskim Mistrzem Polski. Na jej mocy partner Chicago Bulls i reprezentacji Polski w piłce nożnej otrzymał status Oficjalnego Sponsora Ruchu Chorzów.

Cinkciarz.pl to znany w Polsce serwis wymiany walut online. Spółka podpisała właśnie wieloletnią umowę z drużyną Ekstraklasy, Ruchem Chorzów. Tym samym otrzymała tytuły "Oficjalnego Sponsora Ruchu Chorzów" oraz "Official Foreign Currency Exchange Partner". Brand sponsora będzie widoczny na bandach LED podczas meczów drużyny rozgrywanych w roli gospodarza w Ekstraklasie, rozgrywkach UEFA oraz meczach Pucharu Polski, w których klub posiada prawa do ekspozycji marki partnera.

- Kibice interesujący się piłką nożną do tej pory mogli nas kojarzyć głównie z tego, że jesteśmy sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Dziś mocno akcentujemy swoją obecność w kolejnym, po Cracovii, klubie Ekstraklasy. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję współpracować z Ruchem Chorzów, który ma tak bogatą historię i fantastycznych kibiców w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pozwoli firmie Cinkciarz.pl na ekspozycję marki podczas wielu emocjonujących spotkań - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Na mocy podpisanej umowy, Cinkciarz.pl zyskał także prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych na stadionie Ruchu Chorzów, kierowanych do kibiców. Logotyp sponsora będzie również eksponowany na oficjalnej stronie internetowej klubu. - To dla nas nobilitacja i wyróżnienie, że firma Cinkciarz.pl, lider internetowej wymiany walut w Polsce i partner piłkarskiej reprezentacji Polski, podjął decyzję o nawiązaniu współpracy z klubem z Cichej. Jesteśmy przekonani, że siła i rozpoznawalność Niebieskiej marki sprawi, że nasz nowy sponsor dotrze do kolejnej, licznej grupy klientów. Wiemy, jak ważne w propagowaniu sportu są skuteczne działania promocyjne, efektywne wykorzystanie mediów społecznościowych i nowych technologii. Jesteśmy pewni, że wspólnie z firmą Cinkciarz.pl, która w tej materii ma bogate doświadczenie nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, przygotujemy wiele ciekawych akcji i projektów skierowanych do fanów futbolu w naszym regionie - podkreśla Donata Chruściel, dyrektor marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Podpisana właśnie umowa jest kolejnym sponsorskim kontraktem Cinkciarz.pl z klubem Ekstraklasy. Od października 2014 r. firma jest partnerem Cracovii. Spółka jest również sponsorem Chicago Bulls, reprezentacji Polski w piłce nożnej, Polskiej Ligi Koszykówki oraz Stelmetu BC Zielona Góra.

źródło: Ruch Chorzów



Wygrana w derbach po golu Szczepana
REKLAMA
OSTATNI MECZ
24. kolejka I ligi - 08.03.2026 r. godz. 14:30, Bytom
Czas na szpil »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Konferencja »
Wypowiedzi »
D. Modrzyk »
D. Grabiński »
P. Manowski »
D. Sobociński »
Kulisy »
Skrót meczu »
Zbiórka kibiców »
0:1
POLONIA BYTOM - RUCH
 Szczepan 69'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - STAL MIELEC
ul. Katowicka 10, Chorzów
14.03.2026 r. godz. 19:30
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
05.01 - 20.01 - treningi w Chorzowie
17.01 g. 12:00 - sparing: Puszcza Niepołomice 1:1 Ruch
21.01 g. 11:00 - sparing: Polonia Bytom 0:4 Ruch
21.01 - 24.01 - zgrupowanie w Wałbrzychu
24.01 g. 13:30 - sparing: Śląsk II Wrocław 2:1 Ruch
26.01 - 07.02 - treningi w Chorzowie
31.01 g. 12:00 - sparing: Ruch 2:2 Odra Opole
08.02 g. 14:30 - 20. kolejka I ligi: Ruch - Śląsk Wrocław
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Jakub Domagała (rezerwy)
Jakub Jendryka (Skierniewice)
ODCHODZĄ
Tomasz Bała (Widzew II)
Jakub Sobeczko (Stal Stalowa)
Maciej Żurawski (Sandecja)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik9
   Piotr Ceglarz5
   Marko Kolar5
   Szymon Szymański3
   Szymon Karasiński2
   Shuma Nagamatsu4
   Denis Ventura4
   Piotr Ceglarz3
   Patryk Szwedzik3
   Tomasz Bała2
ŻÓŁTE KARTKI
   Andrej Lukić6
   Patryk Szwedzik4
   Szymon Szymański4
   Shuma Nagamatsu3
   Mateusz Szwoch3
   Denis Ventura3
   Tomasz Bała2
   Szymon Karasiński2
   Aleksander Komor2
   Martin Konczkowski2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Wisła Kraków 49
    2. Chrobry Głogów 41
    3. Wieczysta Kraków 40
    4. Polonia Warszawa 40
    5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 39
    6. Miedź Legnica 38
    7. Śląsk Wrocław 37
    8. Ruch Chorzów 37
    9. ŁKS Łódź 36
    10. Stal Rzeszów 35
    11. Polonia Bytom 35
    12. Puszcza Niepołomice 31
    13. Odra Opole 29
    14. Pogoń Siedlce 27
    15. Stal Mielec 20
    16. Znicz Pruszków 20
    17. Górnik Łęczna 16
    18. GKS Tychy 14
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2025 | Polityka prywatności