strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Akcja "spokojna zima" rozpoczęta
  • Data: 18.11.12; 13:15  Dodał: Luki
Stawka poniedziałkowego meczu w Szczecinie będzie ogromna. "Niebiescy" znajdują się w ligowej próżni - mają 10 punktów straty do pierwszej w tabeli Legii i tyle samo przewagi nad ostatnim Podbeskidziem. Tylko zwycięstwo nad Pogonią pozwoli zachować szanse na zajęcie niezłego miejsca na koniec rundy.

Po ostatnim spotkaniu z Lechią przy Cichej mocno zawrzało. - To był słaby mecz w naszym wykonaniu i nie ukrywam tego. Przede wszystkim zagraliśmy bardzo słabo pod względem piłkarskim - denerwował się trener Ruchu, Jacek Zieliński. Reakcja była szybka, choć sporą cegiełkę dołożyła do niej fatalna pierwsza połowa sparingu z Rakowem oraz kontuzje. Do pierwszej kadry dołączeni zostali dwaj młodzi i zdolni, ale przede wszystkim błyszczący formą, zawodnicy - Flis i Kwiatkowski.

Lista kontuzjowanych jest długa i stale się powiększa. Co gorsza, znajdują się na niej prawie sami podstawowi zawodnicy: Łukasz Janoszka, Gabor Straka, Marek Zieńczuk, Marcin Malinowski, Andrzej Niedzielan, Pavel Sultes i Hubert Kotus. Pozytyw? Do zdrowia wrócił Marek Szyndrowski.

Kilka słów o Pogoni. To zespół nieobliczalny, który potrafił wygrać na wyjeździe z Widzewem Łódź, by w następnej kolejce ulec warszawskiej Legii 0:3. "Portowcy" wrócili w tym sezonie w szeregi ekstraklasy, dlatego ich brak doświadczenia na razie jest bardzo widoczny, choć dysponują kilkoma bardzo ogranymi zawodnikami. - Jest Edi, jest Budka, Robert Kolendowicz, bardzo dobry bramkarz Pernisz, który jest reprezentantem Słowacji - wylicza Zieliński.

Ruch i Pogoń to sąsiedzi w ligowej tabeli. Zespoły zgromadziły po tyle samo punktów, ale to szczecinianie mają lepszy bilans bramkowy. - Nie ukrywam, że martwią mnie liczne błędy w defensywie. Wiele bramek tracimy po takich kardynalnych błędach, nad tym musimy pracować - tłumaczy Zieliński.

Warto dodać, że zespół z Pomorza to dość egzotyczna mieszanka zawodników. W jego składzie znajdziemy reprezentantów takich krajów jak: Brazylia, DR Konga, Senegal, Kamerun czy Japonia.

Sędzią meczu Pogoń - Ruch będzie Paweł Raczkowski z mazowieckiego ZPN-u. Początek spotkania w poniedziałek, o godz. 18:30 w Szczecinie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!

Przewidywane składy:

Pogoń: Pernisz - Hricko, Dąbrowski, Noll, Pietruszka - Budka, Akahoshi, Rogalski, Andradina, Kolendowicz - Frączak.

Ruch: Pesković - Djokić, Szyndrowski, Sadlok, Lewczuk - Kikut, Panka, Starzyński, Smektała - Jankowski, Piech.

źródło: Niebiescy.pl



Niebiescy wznawiają treningi
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch
29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch
08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
REKLAMA
TRANSFERY
PRZYCHODZĄ
Michał Chrapek (Piast Gliwice)
Abraham del Moral (CD Teruel)
Krystian Rostek (Śląsk Wrocław)
Jakub Wrąbel (Miedź Legnica)
ODCHODZĄ
Bartłomiej Gradecki (Radomiak)
Szymon Karasiński (Zagłębie L.?)
Mo Mezghrani (?)
Dominik Preisler (Artis Brno)
Patryk Sikora (Ruch II?)
Jakub Szymański (?)
Przemysław Szymiński (?)
Mateusz Szwoch (?)
Max Watson (?)
NASTĘPNY MECZ
TERMALICA NIECIECZA - RUCH CHORZÓW
Nieciecza 199, Żabno
26.07.2026 r. godz. 14:30
:
TV NIEBIESCY
REKLAMA
OSTATNI MECZ
34. kolejka I ligi - 24.05.2026 r. godz. 16:30, Pruszków
Czas na szpil »
Transmisja »
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Relacja z wyjazdu »
Konferencja »
Sz. Szymański »
D. Sobociński »
Kulisy »
Skrót meczu »
3:2
ZNICZ PRUSZKÓW - RUCH
 Ciepiela 5'
 Tabara 45'
 Ciepiela 55'
 Szymański 35' (k)
 Szymański 72' (k)
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Patryk Szwedzik14
   Marko Kolar6
   Szymon Szymański6
   Piotr Ceglarz5
   Denis Ventura5
   Jakub Jendryka6
   Shuma Nagamatsu6
   Patryk Szwedzik5
   Denis Ventura5
   Piotr Ceglarz4
ŻÓŁTE KARTKI
   Patryk Szwedzik8
   Andrej Lukić7
   Szymon Szymański6
   Shuma Nagamatsu4
   Daniel Szczepan4
   Mateusz Szwoch4
   Denis Ventura4
   Szymon Karasiński3
   Aleksander Komor3
   Tomasz Bała2
REKLAMA
NA SKRÓTY
  • Terminarz meczów Ruchu
  • Runda jesienna
  • Runda wiosenna
  • Kadra Ruchu
  • Sztab szkoleniowy Ruchu
  • DOŁĄCZ DO NAS!
    REKLAMA
    REKLAMA
    TABELA
    1. Ruch Chorzów 0
    2. Arka Gdynia 0
    3. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
    4. Chrobry Głogów 0
    5. Lechia Gdańsk 0
    6. ŁKS Łódź 0
    7. Miedź Legnica 0
    8. Odra Opole 0
    9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0
    10. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0
    11. Pogoń Siedlce 0
    12. Polonia Bytom 0
    13. Polonia Warszawa 0
    14. Puszcza Niepołomice 0
    15. Stal Mielec 0
    16. Stal Rzeszów 0
    17. Unia Skierniewice 0
    18. Warta Poznań 0
    REKLAMA
    REKLAMA
    REKLAMA
    TV NIEBIESCY
    BUTTONY
    90 Minut Widzew To MY
    UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
    Kibice.net
    Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2026 | Polityka prywatności