Podczas meczu z Wisłą Kraków grupa "Ultras Niebiescy" przeprowadzi kolejną zbiórkę pieniędzy na oprawę Wielkich Derbów Śląska. Ultrasi zwracają się za naszym pośrednictwem z prośbą o zabranie ze sobą dodatkowo kilku złotych (albo więcej;) i wrzucenie ich do specjalnych puszek. Pieniądze będą zbierane przy każdym wejściu na stadion. Jeżeli zastanawiacie się czy warto, przypomnijcie sobie film z poprzednich derbów.
My ze swojej strony apelujemy o to, żebyście przyszli ubrani na mecz na niebiesko. Od każdego z osobna zależy, jak będziemy się prezentować na trybunach. Bilety będzie można nabyć od rana w stadionowych kasach oraz w "grzybku".
19.06 - 28.06 - treningi w Chorzowie
27.06 g. 13:00 - sparing: Unia Oświęcim - Ruch 29.06 - 07.07 - zgrupowanie w Wałbrzychu
07.07 - sparing: Śląsk II Wrocław - Ruch 08.07 - 23.07 - treningi w Chorzowie
11.07 - sparing: Wieczysta Kraków - Ruch
18.07 - sparing: MFK Karvina - Ruch
26.07 g. 14:30 - 1. kolejka I ligi Termalica Nieciecza - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na