:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Wigry Suwałki v GKS Bełchatów 23 Paz 2021 14:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [Jimi.hks]
DataDom   Wyjazd
30 Lip 2021 19:20:00Ruch Chorzów2v1Pogoń Siedlce
31 Lip 2021 17:00:00Radunia Stężyca2v1Lech II Poznań
31 Lip 2021 17:00:00Znicz Pruszków2v1Motor Lublin
31 Lip 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 18:00:00Sokół Ostróda2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 18:00:00Wisła Puławy2v1GKS Bełchatów
31 Lip 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Hutnik Kraków
02 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki2v1Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 15:00:00Garbarnia Kraków2v1Radunia Stężyca
07 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów2v1Znicz Pruszków
07 Sie 2021 17:00:00Lech II Poznań2v1Wisła Puławy
07 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Stal Rzeszów
07 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Wigry Suwałki
07 Sie 2021 19:45:00Olimpia Elbląg2v1Hutnik Kraków
08 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce2v1Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice2v1Sokół Ostróda
08 Sie 2021 20:00:00Motor Lublin2v1Ruch Chorzów
13 Sie 2021 19:00:00Znicz Pruszków2v1Lech II Poznań
13 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki2v1Olimpia Elbląg
14 Sie 2021 13:20:00Ruch Chorzów2v1GKS Bełchatów
14 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda2v1KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków2v1Pogoń Siedlce
14 Sie 2021 18:00:00Wisła Puławy2v1Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Motor Lublin
15 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v1Ruch Chorzów
18 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów2v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków2v1Znicz Pruszków
18 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Wisła Puławy
18 Sie 2021 17:15:00Motor Lublin2v1Hutnik Kraków
18 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Stal Rzeszów
18 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki2v1Sokół Ostróda
18 Sie 2021 19:00:00Olimpia Elbląg2v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice2v1Radunia Stężyca
21 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda2v1Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków2v1GKS Bełchatów
21 Sie 2021 17:15:00Wisła Puławy2v1Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 18:00:00Ruch Chorzów2v1Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 12:00:00Znicz Pruszków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Lech II Poznań
22 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce2v1Motor Lublin
22 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Wigry Suwałki
27 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki2v1Radunia Stężyca
28 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v1Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda2v1Stal Rzeszów
28 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków2v1Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Znicz Pruszków
28 Sie 2021 17:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Ruch Chorzów
28 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Wisła Puławy
29 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v1Hutnik Kraków
30 Sie 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v1Motor Lublin
03 Wrz 2021 20:00:00Ruch Chorzów2v1Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków2v1KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 17:00:00Wisła Puławy2v1Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 16:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Motor Lublin
11 Wrz 2021 16:00:00Wigry Suwałki2v1Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda2v1Wisła Puławy
11 Wrz 2021 16:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 19:00:00Olimpia Elbląg2v1GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 12:20:00Stal Rzeszów2v1Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków2v1Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 16:00:00Pogoń Siedlce2v1Lech II Poznań
17 Wrz 2021 14:30:00Śląsk II Wrocław2v1KKS 1925 Kalisz
18 Wrz 2021 12:30:00GKS Bełchatów2v1Lech II Poznań
18 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v1Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków2v1Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 18:00:00Ruch Chorzów2v1Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków2v1Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków2v1GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Motor Lublin
25 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda2v1Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v1Lech II Poznań
26 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Znicz Pruszków
01 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków2v1Radunia Stężyca
02 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków2v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v1Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Sokół Ostróda
03 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce2v1KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 14:45:00Ruch Chorzów2v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v1Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda2v1Hutnik Kraków
09 Paz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v1GKS Bełchatów
09 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v1Znicz Pruszków
09 Paz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Motor Lublin
09 Paz 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Ruch Chorzów
15 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków2v1Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków2v1Stal Rzeszów
16 Paz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Sokół Ostróda
16 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów2v1KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 17:15:00Ruch Chorzów2v1Wisła Puławy
16 Paz 2021 18:00:00Motor Lublin2v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Radunia Stężyca
20 Paz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki2v1GKS Bełchatów
23 Paz 2021 14:00:00Znicz Pruszków2v1Ruch Chorzów
23 Paz 2021 14:55:00KKS 1925 Kalisz2v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda2v1Motor Lublin
23 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy2v1Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v1Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca2v1Hutnik Kraków
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Wigry Suwałki v GKS Bełchatów
2-1 Percentage 25.8% [47]
2-0 Percentage 24.1% [44]
1-0 Percentage 19.2% [35]
1-1 Percentage 12% [22]
3-1 Percentage 6% [11]
2-2 Percentage 3.2% [6]
3-0 Percentage 3.2% [6]
1-2 Percentage 2.1% [4]
0-1 Percentage 2.1% [4]
2-4 Percentage 0.5% [1]
0-2 Percentage 0.5% [1]
3-2 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017