:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów 10 Gru 2021 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [pawzyg]
DataDom   Wyjazd
30 Lip 2021 18:20:00Ruch Chorzów1v1Pogoń Siedlce
31 Lip 2021 16:00:00Radunia Stężyca0v2Lech II Poznań
31 Lip 2021 16:00:00Znicz Pruszków2v1Motor Lublin
31 Lip 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 17:00:00Sokół Ostróda1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 17:00:00Wisła Puławy1v1GKS Bełchatów
31 Lip 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v1Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v0Hutnik Kraków
02 Sie 2021 17:00:00Wigry Suwałki1v2Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v1Radunia Stężyca
07 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v0Znicz Pruszków
07 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v0Wisła Puławy
07 Sie 2021 16:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v0Stal Rzeszów
07 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Wigry Suwałki
07 Sie 2021 18:45:00Olimpia Elbląg2v1Hutnik Kraków
08 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce0v1Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice3v0Sokół Ostróda
08 Sie 2021 19:00:00Motor Lublin3v1Ruch Chorzów
13 Sie 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v1Lech II Poznań
13 Sie 2021 18:47:00Wigry Suwałki2v1Olimpia Elbląg
14 Sie 2021 12:20:00Ruch Chorzów2v0GKS Bełchatów
14 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v2KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 16:00:00Hutnik Kraków2v1Pogoń Siedlce
14 Sie 2021 17:00:00Wisła Puławy3v2Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów4v1Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Motor Lublin
15 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca3v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań1v2Ruch Chorzów
18 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków2v0Znicz Pruszków
18 Sie 2021 16:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v2Wisła Puławy
18 Sie 2021 16:15:00Motor Lublin2v0Hutnik Kraków
18 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz0v0Stal Rzeszów
18 Sie 2021 17:00:00Wigry Suwałki1v1Sokół Ostróda
18 Sie 2021 18:00:00Olimpia Elbląg1v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice2v0Radunia Stężyca
21 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda0v3Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v3GKS Bełchatów
21 Sie 2021 16:15:00Wisła Puławy1v1Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v1Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 11:00:00Znicz Pruszków2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v2Lech II Poznań
22 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce0v2Motor Lublin
22 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów4v0Wigry Suwałki
27 Sie 2021 18:47:00Wigry Suwałki1v1Radunia Stężyca
28 Sie 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v0Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 15:00:00Sokół Ostróda0v1Stal Rzeszów
28 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków0v1Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Znicz Pruszków
28 Sie 2021 16:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Ruch Chorzów
28 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Wisła Puławy
29 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań2v0Hutnik Kraków
30 Sie 2021 17:15:00Olimpia Elbląg2v3Motor Lublin
03 Wrz 2021 19:00:00Ruch Chorzów2v1Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław3v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków2v2KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v0Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin2v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów3v0Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca2v0Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków2v0Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v1Motor Lublin
11 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v1Wisła Puławy
11 Wrz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v1Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v3Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 18:00:00Olimpia Elbląg1v1GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 11:20:00Stal Rzeszów2v0Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków0v0Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce1v2Lech II Poznań
17 Wrz 2021 13:30:00Śląsk II Wrocław1v2KKS 1925 Kalisz
18 Wrz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v1Lech II Poznań
18 Wrz 2021 15:00:00Wisła Puławy2v1Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków2v2Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin2v0Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v1Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v2Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v1GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v0Motor Lublin
25 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v3Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 14:00:00Wigry Suwałki2v1Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca2v0Wisła Puławy
26 Wrz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 17:15:00Olimpia Elbląg1v2Lech II Poznań
26 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v0Znicz Pruszków
01 Paz 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Radunia Stężyca
02 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków0v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy1v0Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 16:00:00Motor Lublin3v2Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v0Sokół Ostróda
03 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce0v1KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 13:45:00Ruch Chorzów2v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg0v0Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki1v0Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda2v1Hutnik Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice3v0GKS Bełchatów
09 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy2v0Znicz Pruszków
09 Paz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v1Motor Lublin
09 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów1v2Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca0v1Ruch Chorzów
15 Paz 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v0Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań0v2Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 13:00:00Garbarnia Kraków1v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków0v3Stal Rzeszów
16 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce2v0Sokół Ostróda
16 Paz 2021 14:00:00GKS Bełchatów1v2KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 16:15:00Ruch Chorzów3v0Wisła Puławy
16 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Radunia Stężyca
20 Paz 2021 14:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v0Lech II Poznań
23 Paz 2021 13:00:00Wigry Suwałki1v1GKS Bełchatów
23 Paz 2021 13:00:00Znicz Pruszków1v2Ruch Chorzów
23 Paz 2021 13:55:00KKS 1925 Kalisz2v2Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg0v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 14:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda0v2Motor Lublin
23 Paz 2021 14:00:00Wisła Puławy3v1Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 17:00:00Stal Rzeszów1v1Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 13:00:00Radunia Stężyca4v2Hutnik Kraków
29 Paz 2021 12:00:00Garbarnia Kraków2v1KKS 1925 Kalisz
30 Paz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v1Sokół Ostróda
30 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Znicz Pruszków
30 Paz 2021 12:00:00Hutnik Kraków0v1Wisła Puławy
30 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v2Wigry Suwałki
30 Paz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v0Chojniczanka Chojnice
30 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v2Radunia Stężyca
30 Paz 2021 14:00:00Ruch Chorzów2v1Olimpia Elbląg
31 Paz 2021 15:00:00Motor Lublin1v0Stal Rzeszów
05 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów5v1GKS Bełchatów
05 Lis 2021 16:00:00Znicz Pruszków3v1Hutnik Kraków
06 Lis 2021 11:00:00Sokół Ostróda1v1Lech II Poznań
06 Lis 2021 11:00:00Wisła Puławy2v1Pogoń Siedlce
06 Lis 2021 16:00:00Olimpia Elbląg0v0Chojniczanka Chojnice
06 Lis 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
06 Lis 2021 16:00:00Ruch Chorzów3v0Śląsk II Wrocław
07 Lis 2021 11:00:00Radunia Stężyca2v1Motor Lublin
13 Lis 2021 12:00:00Lech II Poznań1v1Stal Rzeszów
13 Lis 2021 12:00:00Garbarnia Kraków3v0Sokół Ostróda
13 Lis 2021 13:00:00Śląsk II Wrocław3v1Olimpia Elbląg
13 Lis 2021 13:00:00Pogoń Siedlce1v1Znicz Pruszków
13 Lis 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v1Wigry Suwałki
13 Lis 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v0Radunia Stężyca
13 Lis 2021 17:30:00Motor Lublin0v0Wisła Puławy
14 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków0v2Ruch Chorzów
20 Lis 2021 13:00:00Olimpia Elbląg1v1KKS 1925 Kalisz
20 Lis 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki3v0Sokół Ostróda
20 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków0v0Śląsk II Wrocław
20 Lis 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v2Wisła Puławy
20 Lis 2021 16:00:00Motor Lublin1v1Znicz Pruszków
20 Lis 2021 17:55:00Chojniczanka Chojnice2v0Wigry Suwałki
21 Lis 2021 12:00:00Lech II Poznań0v1Radunia Stężyca
26 Lis 2021 18:05:00Ruch Chorzów2v0Motor Lublin
27 Lis 2021 12:00:00Znicz Pruszków2v1GKS Bełchatów
27 Lis 2021 12:00:00Wigry Suwałki1v1KKS 1925 Kalisz
27 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków0v0Olimpia Elbląg
27 Lis 2021 13:00:00Radunia Stężyca1v0Garbarnia Kraków
27 Lis 2021 13:00:00Sokół Ostróda1v2Chojniczanka Chojnice
27 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów3v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
28 Lis 2021 13:00:00Śląsk II Wrocław1v1Pogoń Siedlce
28 Lis 2021 16:00:00Wisła Puławy0v1Lech II Poznań
01 Gru 2021 16:00:00Pogoń Siedlce0v1Ruch Chorzów
04 Gru 2021 13:00:00Olimpia Elbląg2v1Wigry Suwałki
04 Gru 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v1Radunia Stężyca
04 Gru 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz3v2Sokół Ostróda
05 Gru 2021 16:00:00Motor Lublin2v1Śląsk II Wrocław
05 Gru 2021 18:00:00GKS Bełchatów1v3Ruch Chorzów
06 Gru 2021 18:15:00Chojniczanka Chojnice0v0Stal Rzeszów
10 Gru 2021 12:00:00Garbarnia Kraków2v1Stal Rzeszów
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów
1-2 Percentage 31.8% [57]
1-1 Percentage 21.7% [39]
0-2 Percentage 14.5% [26]
0-1 Percentage 11.7% [21]
1-3 Percentage 5.5% [10]
0-3 Percentage 3.3% [6]
1-0 Percentage 3.3% [6]
2-1 Percentage 2.7% [5]
0-0 Percentage 2.2% [4]
2-2 Percentage 2.2% [4]
3-1 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017