:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów 10 Gru 2021 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [niebieski janow]
DataDom   Wyjazd
08 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce1v0Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice2v1Sokół Ostróda
08 Sie 2021 19:00:00Motor Lublin1v2Ruch Chorzów
14 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v2KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 17:00:00Wisła Puławy1v1Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v1Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław0v0Motor Lublin
15 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań0v1Ruch Chorzów
18 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v2Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków1v1Znicz Pruszków
18 Sie 2021 16:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v2Wisła Puławy
18 Sie 2021 16:15:00Motor Lublin2v1Hutnik Kraków
18 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v1Stal Rzeszów
18 Sie 2021 17:00:00Wigry Suwałki1v1Sokół Ostróda
18 Sie 2021 18:00:00Olimpia Elbląg1v0Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice2v0Radunia Stężyca
21 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v1Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 16:00:00Hutnik Kraków2v1GKS Bełchatów
21 Sie 2021 16:15:00Wisła Puławy1v2Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v0Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 11:00:00Znicz Pruszków1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Lech II Poznań
22 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca0v2KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce1v2Motor Lublin
22 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v0Wigry Suwałki
27 Sie 2021 18:47:00Wigry Suwałki0v0Radunia Stężyca
28 Sie 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v2Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 15:00:00Sokół Ostróda0v1Stal Rzeszów
28 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków1v2Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice3v0Znicz Pruszków
28 Sie 2021 16:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Ruch Chorzów
28 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v0Wisła Puławy
29 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań1v1Hutnik Kraków
30 Sie 2021 17:15:00Olimpia Elbląg1v1Motor Lublin
04 Wrz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków1v1KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v0Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin1v0GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów0v0Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca3v1Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków1v1Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v2Motor Lublin
11 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki1v0Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda0v2Wisła Puławy
11 Wrz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v2Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 18:00:00Olimpia Elbląg2v0GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 11:20:00Stal Rzeszów2v0Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v1Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Lech II Poznań
17 Wrz 2021 13:30:00Śląsk II Wrocław1v1KKS 1925 Kalisz
18 Wrz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v2Lech II Poznań
18 Wrz 2021 15:00:00Wisła Puławy0v2Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków2v0Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin3v1Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v0Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce0v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v1Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v1GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Motor Lublin
25 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v3Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz3v0Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 14:00:00Wigry Suwałki1v0Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice1v0Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 17:15:00Olimpia Elbląg1v1Lech II Poznań
26 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v1Znicz Pruszków
02 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków1v0Wigry Suwałki
02 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy1v1Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 16:00:00Motor Lublin2v1Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v0Sokół Ostróda
03 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v2KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 13:45:00Ruch Chorzów2v0Stal Rzeszów
09 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg0v0Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki1v0Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda1v2Hutnik Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice3v1GKS Bełchatów
09 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy0v0Znicz Pruszków
09 Paz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v1Motor Lublin
09 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów1v0Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v3Ruch Chorzów
15 Paz 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v2Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 13:00:00Garbarnia Kraków2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków1v3Stal Rzeszów
16 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce2v2Sokół Ostróda
16 Paz 2021 14:00:00GKS Bełchatów1v2KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 16:15:00Ruch Chorzów3v0Wisła Puławy
16 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin0v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v1Radunia Stężyca
20 Paz 2021 14:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 13:00:00Wigry Suwałki2v0GKS Bełchatów
23 Paz 2021 13:00:00Znicz Pruszków1v2Ruch Chorzów
23 Paz 2021 13:55:00KKS 1925 Kalisz1v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 14:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda1v3Motor Lublin
23 Paz 2021 14:00:00Wisła Puławy2v1Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 17:00:00Stal Rzeszów2v1Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 13:00:00Radunia Stężyca1v1Hutnik Kraków
29 Paz 2021 12:00:00Garbarnia Kraków1v0KKS 1925 Kalisz
30 Paz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v2Sokół Ostróda
30 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v2Znicz Pruszków
30 Paz 2021 12:00:00Hutnik Kraków1v0Wisła Puławy
30 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań1v1Wigry Suwałki
30 Paz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Chojniczanka Chojnice
30 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce0v0Radunia Stężyca
30 Paz 2021 14:00:00Ruch Chorzów2v0Olimpia Elbląg
31 Paz 2021 15:00:00Motor Lublin2v1Stal Rzeszów
05 Lis 2021 15:00:00Wigry Suwałki1v0Garbarnia Kraków
05 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów4v0GKS Bełchatów
05 Lis 2021 16:00:00Znicz Pruszków2v1Hutnik Kraków
06 Lis 2021 11:00:00Sokół Ostróda1v0Lech II Poznań
06 Lis 2021 11:00:00Wisła Puławy1v1Pogoń Siedlce
06 Lis 2021 16:00:00Olimpia Elbląg2v2Chojniczanka Chojnice
06 Lis 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
06 Lis 2021 16:00:00Ruch Chorzów3v1Śląsk II Wrocław
07 Lis 2021 11:00:00Radunia Stężyca1v3Motor Lublin
14 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków1v4Ruch Chorzów
20 Lis 2021 13:00:00Olimpia Elbląg2v2KKS 1925 Kalisz
20 Lis 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v0Sokół Ostróda
20 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków1v1Śląsk II Wrocław
20 Lis 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v3Wisła Puławy
20 Lis 2021 16:00:00Motor Lublin3v2Znicz Pruszków
20 Lis 2021 17:55:00Chojniczanka Chojnice1v1Wigry Suwałki
21 Lis 2021 12:00:00Lech II Poznań0v0Radunia Stężyca
26 Lis 2021 18:05:00Ruch Chorzów2v1Motor Lublin
27 Lis 2021 12:00:00Znicz Pruszków2v0GKS Bełchatów
27 Lis 2021 12:00:00Wigry Suwałki1v1KKS 1925 Kalisz
27 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków1v2Olimpia Elbląg
27 Lis 2021 13:00:00Radunia Stężyca1v1Garbarnia Kraków
27 Lis 2021 13:00:00Sokół Ostróda1v3Chojniczanka Chojnice
27 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów3v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
28 Lis 2021 13:00:00Śląsk II Wrocław2v2Pogoń Siedlce
28 Lis 2021 16:00:00Wisła Puławy0v0Lech II Poznań
01 Gru 2021 16:00:00Pogoń Siedlce1v2Ruch Chorzów
04 Gru 2021 13:00:00Olimpia Elbląg1v1Wigry Suwałki
04 Gru 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki0v1Radunia Stężyca
04 Gru 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz3v0Sokół Ostróda
05 Gru 2021 12:00:00Garbarnia Kraków0v0Wisła Puławy
05 Gru 2021 12:00:00Pogoń Siedlce1v0Hutnik Kraków
05 Gru 2021 16:00:00Motor Lublin2v1Śląsk II Wrocław
05 Gru 2021 18:00:00GKS Bełchatów1v3Ruch Chorzów
06 Gru 2021 18:15:00Chojniczanka Chojnice2v1Stal Rzeszów
10 Gru 2021 12:00:00Garbarnia Kraków0v1Stal Rzeszów
15 Gru 2021 12:00:00Lech II Poznań1v2Znicz Pruszków
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów
1-2 Percentage 31.8% [57]
1-1 Percentage 21.7% [39]
0-2 Percentage 14.5% [26]
0-1 Percentage 11.7% [21]
1-3 Percentage 5.5% [10]
0-3 Percentage 3.3% [6]
1-0 Percentage 3.3% [6]
2-1 Percentage 2.7% [5]
0-0 Percentage 2.2% [4]
2-2 Percentage 2.2% [4]
3-1 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017