:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów 10 Gru 2021 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [pawełB.Ruch]
DataDom   Wyjazd
30 Lip 2021 18:20:00Ruch Chorzów2v1Pogoń Siedlce
31 Lip 2021 16:00:00Radunia Stężyca2v2Lech II Poznań
31 Lip 2021 16:00:00Znicz Pruszków1v2Motor Lublin
31 Lip 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v3Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 17:00:00Sokół Ostróda2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 17:00:00Wisła Puławy1v1GKS Bełchatów
31 Lip 2021 18:00:00Stal Rzeszów2v2Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v3Hutnik Kraków
02 Sie 2021 17:00:00Wigry Suwałki3v2Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v0Radunia Stężyca
07 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v1Znicz Pruszków
07 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań1v1Wisła Puławy
07 Sie 2021 16:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Stal Rzeszów
07 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz3v2Wigry Suwałki
07 Sie 2021 18:45:00Olimpia Elbląg2v1Hutnik Kraków
08 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce2v2Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice1v2Sokół Ostróda
08 Sie 2021 19:00:00Motor Lublin1v2Ruch Chorzów
13 Sie 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v1Lech II Poznań
13 Sie 2021 18:47:00Wigry Suwałki3v1Olimpia Elbląg
14 Sie 2021 12:20:00Ruch Chorzów2v1GKS Bełchatów
14 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda2v0KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 16:00:00Hutnik Kraków3v1Pogoń Siedlce
14 Sie 2021 17:00:00Wisła Puławy2v2Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów1v1Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Motor Lublin
15 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca3v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań2v3Ruch Chorzów
18 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków1v1Znicz Pruszków
18 Sie 2021 16:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Wisła Puławy
18 Sie 2021 16:15:00Motor Lublin1v2Hutnik Kraków
18 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v2Stal Rzeszów
18 Sie 2021 17:00:00Wigry Suwałki2v0Sokół Ostróda
18 Sie 2021 18:00:00Olimpia Elbląg3v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 18:30:00Chojniczanka Chojnice1v2Radunia Stężyca
21 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v2Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v1GKS Bełchatów
21 Sie 2021 16:15:00Wisła Puławy2v1Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v1Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 11:00:00Znicz Pruszków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Lech II Poznań
22 Sie 2021 14:00:00Radunia Stężyca3v2KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 16:00:00Pogoń Siedlce2v1Motor Lublin
22 Sie 2021 18:00:00Stal Rzeszów3v1Wigry Suwałki
27 Sie 2021 18:47:00Wigry Suwałki1v1Radunia Stężyca
28 Sie 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v3Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v2Stal Rzeszów
28 Sie 2021 16:00:00Garbarnia Kraków2v1Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Znicz Pruszków
28 Sie 2021 16:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Ruch Chorzów
28 Sie 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Wisła Puławy
29 Sie 2021 15:00:00Lech II Poznań1v2Hutnik Kraków
30 Sie 2021 17:15:00Olimpia Elbląg2v1Motor Lublin
03 Wrz 2021 19:00:00Ruch Chorzów2v0Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków1v2KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v1Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin2v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów1v1Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków1v0Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 12:00:00Lech II Poznań2v1Motor Lublin
11 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki3v1Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v1Wisła Puławy
11 Wrz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice0v2Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz1v3Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 18:00:00Olimpia Elbląg1v1GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 11:20:00Stal Rzeszów1v2Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v2Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Lech II Poznań
18 Wrz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v2Lech II Poznań
18 Wrz 2021 15:00:00Wisła Puławy2v1Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 15:00:00Znicz Pruszków2v0Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 16:00:00Motor Lublin1v2Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 17:00:00Ruch Chorzów3v1Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v2Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v1Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków3v1GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Motor Lublin
25 Wrz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v4Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v2Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 14:00:00Wigry Suwałki2v1Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 17:15:00Olimpia Elbląg1v1Lech II Poznań
26 Wrz 2021 18:00:00Stal Rzeszów3v1Znicz Pruszków
01 Paz 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Radunia Stężyca
02 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków2v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy1v1Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 16:00:00Motor Lublin0v2Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław1v1Sokół Ostróda
03 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań3v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v2KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 13:45:00Ruch Chorzów3v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg3v1Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki2v0Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda1v1Hutnik Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice1v1GKS Bełchatów
09 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy2v1Znicz Pruszków
09 Paz 2021 17:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Motor Lublin
09 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów1v2Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca1v2Ruch Chorzów
15 Paz 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań2v0Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 13:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 14:00:00Hutnik Kraków0v0Stal Rzeszów
16 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce1v2Sokół Ostróda
16 Paz 2021 14:00:00GKS Bełchatów1v1KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 16:15:00Ruch Chorzów3v1Wisła Puławy
16 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin2v2Wigry Suwałki
17 Paz 2021 11:00:00Śląsk II Wrocław2v1Radunia Stężyca
20 Paz 2021 14:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v0Lech II Poznań
23 Paz 2021 13:00:00Wigry Suwałki2v1GKS Bełchatów
23 Paz 2021 13:00:00Znicz Pruszków1v3Ruch Chorzów
23 Paz 2021 13:55:00KKS 1925 Kalisz2v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Olimpia Elbląg1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 14:00:00Chojniczanka Chojnice2v2Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 14:00:00Sokół Ostróda1v1Motor Lublin
23 Paz 2021 14:00:00Wisła Puławy2v3Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 17:00:00Stal Rzeszów1v1Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 13:00:00Radunia Stężyca2v1Hutnik Kraków
30 Paz 2021 11:30:00GKS Bełchatów1v1Sokół Ostróda
30 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v0Znicz Pruszków
30 Paz 2021 12:00:00Hutnik Kraków1v2Wisła Puławy
30 Paz 2021 12:00:00Lech II Poznań2v2Wigry Suwałki
30 Paz 2021 12:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki3v2Chojniczanka Chojnice
30 Paz 2021 13:00:00Pogoń Siedlce2v3Radunia Stężyca
30 Paz 2021 14:00:00Ruch Chorzów3v1Olimpia Elbląg
31 Paz 2021 15:00:00Motor Lublin2v2Stal Rzeszów
05 Lis 2021 15:00:00Wigry Suwałki1v2Garbarnia Kraków
05 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów1v2GKS Bełchatów
05 Lis 2021 16:00:00Znicz Pruszków3v1Hutnik Kraków
06 Lis 2021 11:00:00Sokół Ostróda1v3Lech II Poznań
06 Lis 2021 11:00:00Wisła Puławy1v3Pogoń Siedlce
06 Lis 2021 16:00:00Olimpia Elbląg1v2Chojniczanka Chojnice
06 Lis 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz2v3Pogoń Grodzisk Mazowiecki
06 Lis 2021 16:00:00Ruch Chorzów2v1Śląsk II Wrocław
07 Lis 2021 11:00:00Radunia Stężyca3v2Motor Lublin
26 Lis 2021 18:05:00Ruch Chorzów3v1Motor Lublin
27 Lis 2021 12:00:00Znicz Pruszków2v0GKS Bełchatów
27 Lis 2021 12:00:00Wigry Suwałki1v1KKS 1925 Kalisz
27 Lis 2021 13:00:00Hutnik Kraków1v3Olimpia Elbląg
27 Lis 2021 13:00:00Radunia Stężyca2v2Garbarnia Kraków
27 Lis 2021 13:00:00Sokół Ostróda2v1Chojniczanka Chojnice
27 Lis 2021 16:00:00Stal Rzeszów1v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
28 Lis 2021 13:00:00Śląsk II Wrocław3v2Pogoń Siedlce
28 Lis 2021 16:00:00Wisła Puławy1v1Lech II Poznań
01 Gru 2021 16:00:00Pogoń Siedlce1v2Ruch Chorzów
04 Gru 2021 13:00:00Olimpia Elbląg2v1Wigry Suwałki
04 Gru 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v1Radunia Stężyca
04 Gru 2021 16:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Sokół Ostróda
05 Gru 2021 12:00:00Garbarnia Kraków1v1Wisła Puławy
05 Gru 2021 12:00:00Pogoń Siedlce1v2Hutnik Kraków
05 Gru 2021 16:00:00Motor Lublin1v1Śląsk II Wrocław
05 Gru 2021 18:00:00GKS Bełchatów1v2Ruch Chorzów
06 Gru 2021 18:15:00Chojniczanka Chojnice2v1Stal Rzeszów
10 Gru 2021 12:00:00Garbarnia Kraków1v1Stal Rzeszów
15 Gru 2021 12:00:00Lech II Poznań2v0Znicz Pruszków
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Garbarnia Kraków v Stal Rzeszów
1-2 Percentage 31.8% [57]
1-1 Percentage 21.7% [39]
0-2 Percentage 14.5% [26]
0-1 Percentage 11.7% [21]
1-3 Percentage 5.5% [10]
0-3 Percentage 3.3% [6]
1-0 Percentage 3.3% [6]
2-1 Percentage 2.7% [5]
0-0 Percentage 2.2% [4]
2-2 Percentage 2.2% [4]
3-1 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017