:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Wigry Suwałki v GKS Bełchatów 23 Paz 2021 14:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [MaroKope]
DataDom   Wyjazd
31 Lip 2021 17:00:00Radunia Stężyca1v3Lech II Poznań
31 Lip 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v1Motor Lublin
31 Lip 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz1v1Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 18:00:00Sokół Ostróda2v2Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 18:00:00Wisła Puławy1v2GKS Bełchatów
31 Lip 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Hutnik Kraków
02 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki2v0Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 15:00:00Garbarnia Kraków2v1Radunia Stężyca
07 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów2v1Znicz Pruszków
07 Sie 2021 17:00:00Lech II Poznań1v1Wisła Puławy
07 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Stal Rzeszów
07 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Wigry Suwałki
07 Sie 2021 19:45:00Olimpia Elbląg1v2Hutnik Kraków
08 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce2v1Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice3v1Sokół Ostróda
08 Sie 2021 20:00:00Motor Lublin2v2Ruch Chorzów
13 Sie 2021 19:00:00Znicz Pruszków2v1Lech II Poznań
13 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki3v1Olimpia Elbląg
14 Sie 2021 13:20:00Ruch Chorzów2v0GKS Bełchatów
14 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda2v3KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 18:00:00Wisła Puławy1v2Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v3Motor Lublin
15 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań1v2Ruch Chorzów
18 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów3v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków2v0Znicz Pruszków
18 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v1Wisła Puławy
18 Sie 2021 17:15:00Motor Lublin3v1Hutnik Kraków
18 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v2Stal Rzeszów
18 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki3v1Sokół Ostróda
18 Sie 2021 19:00:00Olimpia Elbląg2v0Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice3v1Radunia Stężyca
21 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda2v2Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków2v0GKS Bełchatów
21 Sie 2021 17:15:00Wisła Puławy3v2Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 18:00:00Ruch Chorzów3v1Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 12:00:00Znicz Pruszków3v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław3v2Lech II Poznań
22 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v2KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce1v2Motor Lublin
22 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v0Wigry Suwałki
27 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki2v1Radunia Stężyca
28 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v0Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v3Stal Rzeszów
28 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków2v1Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Znicz Pruszków
28 Sie 2021 17:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Ruch Chorzów
28 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Wisła Puławy
29 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v1Hutnik Kraków
30 Sie 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v2Motor Lublin
03 Wrz 2021 20:00:00Ruch Chorzów2v1Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków1v2KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 17:00:00Wisła Puławy1v1Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin3v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v2Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 16:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 13:00:00Lech II Poznań1v3Motor Lublin
11 Wrz 2021 16:00:00Wigry Suwałki3v1Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda2v1Wisła Puławy
11 Wrz 2021 16:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v2Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz1v3Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 19:00:00Olimpia Elbląg3v1GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 12:20:00Stal Rzeszów3v0Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v1Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 16:00:00Pogoń Siedlce2v0Lech II Poznań
17 Wrz 2021 14:30:00Śląsk II Wrocław2v2KKS 1925 Kalisz
18 Wrz 2021 12:30:00GKS Bełchatów3v1Lech II Poznań
18 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v2Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków3v1Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin3v0Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 18:00:00Ruch Chorzów1v0Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce3v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v2Chojniczanka Chojnice
24 Wrz 2021 15:00:00Garbarnia Kraków2v2GKS Bełchatów
25 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v3Motor Lublin
25 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v3Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v0Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v0Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca2v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v0Lech II Poznań
26 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Znicz Pruszków
01 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v2Radunia Stężyca
02 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy3v1Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 16:00:00GKS Bełchatów3v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin2v2Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v1Sokół Ostróda
03 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v2Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce1v3KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 14:45:00Ruch Chorzów2v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v0Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Wigry Suwałki3v1Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda2v1Hutnik Kraków
09 Paz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v0GKS Bełchatów
09 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v2Znicz Pruszków
09 Paz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v2Motor Lublin
09 Paz 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v2Ruch Chorzów
15 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków2v2Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań1v2Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków1v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v2Stal Rzeszów
16 Paz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce3v1Sokół Ostróda
16 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v2KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 17:15:00Ruch Chorzów2v0Wisła Puławy
16 Paz 2021 18:00:00Motor Lublin3v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v2Radunia Stężyca
20 Paz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki3v1GKS Bełchatów
23 Paz 2021 14:00:00Znicz Pruszków1v3Ruch Chorzów
23 Paz 2021 14:55:00KKS 1925 Kalisz2v0Lech II Poznań
23 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v2Motor Lublin
23 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy1v1Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów3v0Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca3v1Hutnik Kraków
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Znicz Pruszków v Ruch Chorzów
1-2 Percentage 35.3% [64]
0-2 Percentage 16.5% [30]
0-1 Percentage 13.2% [24]
1-1 Percentage 13.2% [24]
1-3 Percentage 9.9% [18]
2-1 Percentage 3.3% [6]
2-2 Percentage 2.2% [4]
1-0 Percentage 2.2% [4]
0-3 Percentage 1.6% [3]
0-4 Percentage 0.5% [1]
0-0 Percentage 0.5% [1]
3-2 Percentage 0.5% [1]
2-0 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017