:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje Live
Następny mecz: Wigry Suwałki v GKS Bełchatów 23 Paz 2021 14:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [Berywajt]
DataDom   Wyjazd
31 Lip 2021 17:00:00Radunia Stężyca1v1Lech II Poznań
31 Lip 2021 17:00:00Znicz Pruszków1v3Motor Lublin
31 Lip 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Olimpia Elbląg
31 Lip 2021 18:00:00Sokół Ostróda0v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
31 Lip 2021 18:00:00Wisła Puławy1v2GKS Bełchatów
31 Lip 2021 19:00:00Stal Rzeszów1v1Garbarnia Kraków
01 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v0Hutnik Kraków
02 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki1v1Chojniczanka Chojnice
07 Sie 2021 15:00:00Garbarnia Kraków1v2Radunia Stężyca
07 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów1v1Znicz Pruszków
07 Sie 2021 17:00:00Lech II Poznań1v1Wisła Puławy
07 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v1Stal Rzeszów
07 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v1Wigry Suwałki
07 Sie 2021 19:45:00Olimpia Elbląg1v1Hutnik Kraków
08 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce2v1Śląsk II Wrocław
08 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice3v1Sokół Ostróda
08 Sie 2021 20:00:00Motor Lublin2v2Ruch Chorzów
13 Sie 2021 19:00:00Znicz Pruszków1v3Lech II Poznań
13 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki0v1Olimpia Elbląg
14 Sie 2021 13:20:00Ruch Chorzów3v1GKS Bełchatów
14 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda0v2KKS 1925 Kalisz
14 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków1v1Pogoń Siedlce
14 Sie 2021 18:00:00Wisła Puławy1v1Garbarnia Kraków
14 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v2Chojniczanka Chojnice
15 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v2Motor Lublin
15 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań1v2Ruch Chorzów
18 Sie 2021 17:00:00GKS Bełchatów1v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków2v0Znicz Pruszków
18 Sie 2021 17:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Wisła Puławy
18 Sie 2021 17:15:00Motor Lublin3v1Hutnik Kraków
18 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz2v3Stal Rzeszów
18 Sie 2021 18:00:00Wigry Suwałki2v0Sokół Ostróda
18 Sie 2021 19:00:00Olimpia Elbląg0v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2021 19:30:00Chojniczanka Chojnice3v1Radunia Stężyca
21 Sie 2021 17:00:00Sokół Ostróda1v2Olimpia Elbląg
21 Sie 2021 17:00:00Hutnik Kraków1v2GKS Bełchatów
21 Sie 2021 17:15:00Wisła Puławy1v2Chojniczanka Chojnice
21 Sie 2021 18:00:00Ruch Chorzów3v1Garbarnia Kraków
22 Sie 2021 12:00:00Znicz Pruszków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 Sie 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v1Lech II Poznań
22 Sie 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v2KKS 1925 Kalisz
22 Sie 2021 17:00:00Pogoń Siedlce2v3Motor Lublin
22 Sie 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Wigry Suwałki
27 Sie 2021 19:47:00Wigry Suwałki2v1Radunia Stężyca
28 Sie 2021 16:00:00GKS Bełchatów2v2Pogoń Siedlce
28 Sie 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v3Stal Rzeszów
28 Sie 2021 17:00:00Garbarnia Kraków1v2Śląsk II Wrocław
28 Sie 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice4v0Znicz Pruszków
28 Sie 2021 17:15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Ruch Chorzów
28 Sie 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Wisła Puławy
29 Sie 2021 16:00:00Lech II Poznań2v0Hutnik Kraków
30 Sie 2021 18:15:00Olimpia Elbląg1v2Motor Lublin
03 Wrz 2021 20:00:00Ruch Chorzów2v1Chojniczanka Chojnice
04 Wrz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
04 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków1v1KKS 1925 Kalisz
04 Wrz 2021 17:00:00Wisła Puławy1v2Wigry Suwałki
04 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1GKS Bełchatów
04 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v1Olimpia Elbląg
05 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca3v0Sokół Ostróda
10 Wrz 2021 16:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Siedlce
11 Wrz 2021 13:00:00Lech II Poznań1v2Motor Lublin
11 Wrz 2021 16:00:00Wigry Suwałki2v1Znicz Pruszków
11 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda1v3Wisła Puławy
11 Wrz 2021 16:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v2Hutnik Kraków
11 Wrz 2021 17:00:00Chojniczanka Chojnice3v2Śląsk II Wrocław
11 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz1v2Ruch Chorzów
11 Wrz 2021 19:00:00Olimpia Elbląg3v1GKS Bełchatów
12 Wrz 2021 12:20:00Stal Rzeszów3v1Radunia Stężyca
15 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v3Garbarnia Kraków
15 Wrz 2021 16:00:00Pogoń Siedlce2v2Lech II Poznań
18 Wrz 2021 12:30:00GKS Bełchatów2v2Lech II Poznań
18 Wrz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v2Stal Rzeszów
18 Wrz 2021 16:00:00Znicz Pruszków4v1Sokół Ostróda
18 Wrz 2021 17:00:00Motor Lublin3v1Garbarnia Kraków
18 Wrz 2021 18:00:00Ruch Chorzów3v1Wigry Suwałki
19 Wrz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v1Olimpia Elbląg
19 Wrz 2021 16:00:00Hutnik Kraków1v3Chojniczanka Chojnice
25 Wrz 2021 13:00:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki1v2Motor Lublin
25 Wrz 2021 16:00:00Sokół Ostróda0v3Ruch Chorzów
25 Wrz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz3v1Hutnik Kraków
26 Wrz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v2Śląsk II Wrocław
26 Wrz 2021 15:00:00Radunia Stężyca3v1Wisła Puławy
26 Wrz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice3v1Pogoń Siedlce
26 Wrz 2021 18:15:00Olimpia Elbląg2v1Lech II Poznań
26 Wrz 2021 19:00:00Stal Rzeszów3v0Znicz Pruszków
01 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v2Radunia Stężyca
02 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków0v1Wigry Suwałki
02 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy2v2Olimpia Elbląg
02 Paz 2021 16:00:00GKS Bełchatów1v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
02 Paz 2021 17:00:00Motor Lublin2v1Chojniczanka Chojnice
03 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław3v0Sokół Ostróda
03 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań2v1Garbarnia Kraków
03 Paz 2021 14:00:00Pogoń Siedlce1v1KKS 1925 Kalisz
03 Paz 2021 14:45:00Ruch Chorzów2v1Stal Rzeszów
09 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v2Garbarnia Kraków
09 Paz 2021 15:00:00Wigry Suwałki2v1Pogoń Siedlce
09 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v1Hutnik Kraków
09 Paz 2021 16:00:00Chojniczanka Chojnice3v1GKS Bełchatów
09 Paz 2021 16:00:00Wisła Puławy1v0Znicz Pruszków
09 Paz 2021 18:00:00KKS 1925 Kalisz1v2Motor Lublin
09 Paz 2021 19:00:00Stal Rzeszów2v1Śląsk II Wrocław
10 Paz 2021 15:00:00Radunia Stężyca1v1Ruch Chorzów
15 Paz 2021 18:00:00Znicz Pruszków1v1Olimpia Elbląg
16 Paz 2021 13:00:00Lech II Poznań1v1Chojniczanka Chojnice
16 Paz 2021 14:00:00Garbarnia Kraków2v1Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Paz 2021 15:00:00Hutnik Kraków1v3Stal Rzeszów
16 Paz 2021 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Sokół Ostróda
16 Paz 2021 15:00:00GKS Bełchatów1v2KKS 1925 Kalisz
16 Paz 2021 17:15:00Ruch Chorzów3v1Wisła Puławy
16 Paz 2021 18:00:00Motor Lublin2v1Wigry Suwałki
17 Paz 2021 12:00:00Śląsk II Wrocław1v0Radunia Stężyca
20 Paz 2021 15:30:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki2v1Lech II Poznań
23 Paz 2021 14:00:00Wigry Suwałki2v1GKS Bełchatów
23 Paz 2021 14:00:00Znicz Pruszków1v2Ruch Chorzów
23 Paz 2021 14:55:00KKS 1925 Kalisz2v2Lech II Poznań
23 Paz 2021 15:00:00Olimpia Elbląg2v0Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23 Paz 2021 15:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Garbarnia Kraków
23 Paz 2021 15:00:00Sokół Ostróda1v3Motor Lublin
23 Paz 2021 15:00:00Wisła Puławy1v0Śląsk II Wrocław
23 Paz 2021 18:00:00Stal Rzeszów4v1Pogoń Siedlce
24 Paz 2021 14:00:00Radunia Stężyca2v0Hutnik Kraków
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Znicz Pruszków v Ruch Chorzów
1-2 Percentage 35% [63]
0-2 Percentage 16.6% [30]
0-1 Percentage 13.3% [24]
1-1 Percentage 13.3% [24]
1-3 Percentage 10% [18]
2-1 Percentage 3.3% [6]
2-2 Percentage 2.2% [4]
1-0 Percentage 2.2% [4]
0-3 Percentage 1.6% [3]
0-4 Percentage 0.5% [1]
0-0 Percentage 0.5% [1]
3-2 Percentage 0.5% [1]
2-0 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017