:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Gwarek Tarnowskie Góry v Warta Gorzów Wielkopolski 25 Lis 2020 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [paulek 67]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie2v0Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa1v1Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg2v0Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry0v0Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Ruch Chorzów
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze1v0Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin2v0Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v3Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v0ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v1Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik3v0Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg1v0Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze1v0Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica2v2MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów2v0Warta Gorzów Wielkopolski
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v1Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica2v1Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v0Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v2Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v1Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v0Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v1Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v2MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom1v0Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra2v0LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v0Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik3v0Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica0v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v2Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v1Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica2v0Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork1v0Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze1v1Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v0Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać1v0Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra2v0Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa1v2LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik2v0Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg1v0Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v2Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin2v1Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice1v2Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze2v0Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród1v3Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork2v0Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v1Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v1MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg1v0LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać1v4Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra2v0Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa2v1Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała1v3Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v2Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v3Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v0Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v0Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród1v1Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v2Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice2v0Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork3v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica1v2ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra2v0Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v0Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław2v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice2v0Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v0ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród2v1Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork3v0Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v1Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać1v1Polonia Bytom
24 Paz 2020 12:30:00Polonia Nysa0v0Piast Żmigród
24 Paz 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik1v2MKS Kluczbork
24 Paz 2020 12:30:00Stal Brzeg2v1Warta Gorzów Wielkopolski
24 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 12:30:00Miedź II Legnica2v0Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v1LKS Goczałkowice Zdrój
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Stal Brzeg
31 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v0Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 11:00:00Polonia Bytom2v1Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój3v0Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 12:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Miedź II Legnica
31 Paz 2020 12:00:00Piast Żmigród2v0ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze1v1Gwarek Tarnowskie Góry
07 Lis 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać1v3Lechia Zielona Góra
07 Lis 2020 12:30:00Rekord Bielsko-Biała1v1Polonia Bytom
07 Lis 2020 12:30:00Polonia Nysa1v1Zagłębie II Lubin
07 Lis 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik1v2Ślęza Wrocław
07 Lis 2020 12:30:00Miedź II Legnica0v2Ruch Chorzów
07 Lis 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v0Polonia-Stal Świdnica
07 Lis 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój3v1Górnik II Zabrze
11 Lis 2020 11:00:00Rekord Bielsko-Biała1v2Ślęza Wrocław
14 Lis 2020 12:00:00Warta Gorzów Wielkopolski2v0Miedź II Legnica
14 Lis 2020 12:00:00MKS Kluczbork2v2Gwarek Tarnowskie Góry
14 Lis 2020 12:00:00Zagłębie II Lubin2v1ROW 1964 Rybnik
14 Lis 2020 12:00:00Polonia Bytom3v0Polonia Nysa
14 Lis 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Rekord Bielsko-Biała
14 Lis 2020 12:30:00Górnik II Zabrze1v1Foto-Higiena Gać
14 Lis 2020 12:30:00Polonia-Stal Świdnica1v2LKS Goczałkowice Zdrój
14 Lis 2020 12:30:00Ślęza Wrocław2v1Stal Brzeg
17 Lis 2020 17:00:00Ruch Chorzów3v1Pniówek Pawłowice
18 Lis 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 12:30:00Ślęza Wrocław2v0Polonia Nysa
18 Lis 2020 12:30:00Stal Brzeg2v1Piast Żmigród
21 Lis 2020 12:00:00Foto-Higiena Gać2v2Rekord Bielsko-Biała
21 Lis 2020 12:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Polonia Bytom
21 Lis 2020 12:00:00Stal Brzeg2v0Zagłębie II Lubin
21 Lis 2020 12:00:00Gwarek Tarnowskie Góry3v1Piast Żmigród
21 Lis 2020 12:00:00Miedź II Legnica1v2MKS Kluczbork
21 Lis 2020 12:00:00Pniówek Pawłowice2v0Warta Gorzów Wielkopolski
21 Lis 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Ruch Chorzów
21 Lis 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v1Polonia-Stal Świdnica
22 Lis 2020 12:00:00Polonia Nysa1v0Lechia Zielona Góra
25 Lis 2020 12:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v1Warta Gorzów Wielkopolski
25 Lis 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v2Stal Brzeg
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Gwarek Tarnowskie Góry v Warta Gorzów Wielkopolski
2-1 Percentage 30.3% [54]
2-0 Percentage 19.6% [35]
1-0 Percentage 13.4% [24]
1-1 Percentage 11.7% [21]
3-1 Percentage 7.3% [13]
3-0 Percentage 3.9% [7]
1-2 Percentage 2.8% [5]
0-1 Percentage 2.2% [4]
0-0 Percentage 1.6% [3]
2-2 Percentage 1.6% [3]
0-2 Percentage 1.6% [3]
3-2 Percentage 1.1% [2]
1-3 Percentage 0.5% [1]
4-0 Percentage 0.5% [1]
3-4 Percentage 0.5% [1]
5-0 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017