:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Znicz Pruszków v Stal Stalowa Wola 18 Paz 2018 17:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [RomanMce]
DataDom   Wyjazd
20 Lip 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Stal Stalowa Wola
21 Lip 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v2Olimpia Grudziądz
21 Lip 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Ruch Chorzów
21 Lip 2018 15:00:00Pogoń Siedlce2v1GKS Bełchatów
21 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v2Górnik Łęczna
21 Lip 2018 15:30:00Resovia1v0Znicz Pruszków
21 Lip 2018 16:00:00Radomiak Radom2v0Skra Częstochowa
21 Lip 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Olimpia Elbląg
22 Lip 2018 13:00:00Elana Toruń2v1Rozwój Katowice
28 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v1ROW 1964 Rybnik
28 Lip 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v1Resovia
28 Lip 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Widzew Łódź
28 Lip 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Pogoń Siedlce
28 Lip 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v2Elana Toruń
28 Lip 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Radomiak Radom
28 Lip 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v1Siarka Tarnobrzeg
28 Lip 2018 18:00:00Górnik Łęczna2v0Skra Częstochowa
29 Lip 2018 16:00:00Olimpia Elbląg1v0Błękitni Stargard
03 Sie 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Górnik Łęczna
04 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Rozwój Katowice
04 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Olimpia Grudziądz
04 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Olimpia Elbląg
04 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń2v1Stal Stalowa Wola
04 Sie 2018 15:00:00Resovia2v0Gryf Wejherowo
04 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v1Skra Częstochowa
04 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom1v1GKS Bełchatów
04 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Znicz Pruszków
10 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v3Elana Toruń
11 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik0v2Resovia
11 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v3Widzew Łódź
11 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Pogoń Siedlce
11 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Radomiak Radom
11 Sie 2018 16:00:00Znicz Pruszków2v1Błękitni Stargard
11 Sie 2018 17:00:00GKS Bełchatów2v0Skra Częstochowa
11 Sie 2018 18:00:00Górnik Łęczna1v1Ruch Chorzów
12 Sie 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0Siarka Tarnobrzeg
22 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v0Pogoń Siedlce
22 Sie 2018 15:00:00Resovia1v1Elana Toruń
22 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Radomiak Radom
22 Sie 2018 15:00:00Olimpia Elbląg1v0Skra Częstochowa
22 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Widzew Łódź
22 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Ruch Chorzów
22 Sie 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v0GKS Bełchatów
22 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v0Błękitni Stargard
22 Sie 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2Siarka Tarnobrzeg
25 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v2Stal Stalowa Wola
25 Sie 2018 15:30:00Skra Częstochowa1v1Rozwój Katowice
25 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Resovia
26 Sie 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Górnik Łęczna
26 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0ROW 1964 Rybnik
26 Sie 2018 15:00:00Radomiak Radom2v0Znicz Pruszków
26 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v1Olimpia Elbląg
26 Sie 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v0Olimpia Grudziądz
26 Sie 2018 17:00:00Pogoń Siedlce1v2Gryf Wejherowo
01 Wrz 2018 14:00:00Elana Toruń1v1Widzew Łódź
01 Wrz 2018 14:00:00Resovia2v1Błękitni Stargard
01 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Pogoń Siedlce
01 Wrz 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v0Radomiak Radom
01 Wrz 2018 16:00:00Rozwój Katowice1v2Ruch Chorzów
01 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Olimpia Grudziądz
01 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków2v0Skra Częstochowa
01 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v2GKS Bełchatów
02 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v0Siarka Tarnobrzeg
08 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1ROW 1964 Rybnik
08 Wrz 2018 14:00:00Pogoń Siedlce1v0Resovia
08 Wrz 2018 15:00:00Radomiak Radom2v0Gryf Wejherowo
08 Wrz 2018 15:00:00Skra Częstochowa1v3Stal Stalowa Wola
08 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Olimpia Elbląg
08 Wrz 2018 16:00:00GKS Bełchatów3v0Rozwój Katowice
08 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Górnik Łęczna
11 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v0Znicz Pruszków
15 Wrz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v2Olimpia Grudziądz
15 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń3v1Pogoń Siedlce
15 Wrz 2018 14:00:00Resovia2v0Siarka Tarnobrzeg
15 Wrz 2018 14:00:00Stal Stalowa Wola1v1Ruch Chorzów
15 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v3Radomiak Radom
15 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Olimpia Elbląg
15 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2GKS Bełchatów
15 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź3v0Błękitni Stargard
16 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo2v0Skra Częstochowa
19 Wrz 2018 15:00:00Błękitni Stargard1v2Elana Toruń
21 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz3v0Znicz Pruszków
21 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów2v0Gryf Wejherowo
22 Wrz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v2Resovia
22 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg1v3Elana Toruń
22 Wrz 2018 14:30:00Skra Częstochowa1v0ROW 1964 Rybnik
22 Wrz 2018 15:00:00GKS Bełchatów2v0Stal Stalowa Wola
22 Wrz 2018 16:00:00Pogoń Siedlce1v2Widzew Łódź
22 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v0Rozwój Katowice
23 Wrz 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v1Górnik Łęczna
29 Wrz 2018 13:00:00Resovia3v0Skra Częstochowa
29 Wrz 2018 13:00:00Błękitni Stargard2v0Pogoń Siedlce
29 Wrz 2018 16:30:00Znicz Pruszków1v2Olimpia Elbląg
29 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź4v1Siarka Tarnobrzeg
30 Wrz 2018 13:00:00Gryf Wejherowo1v2GKS Bełchatów
30 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń3v1Radomiak Radom
30 Wrz 2018 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Ruch Chorzów
30 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna3v0Rozwój Katowice
01 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola2v0Olimpia Grudziądz
06 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice2v0Znicz Pruszków
06 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg2v0Błękitni Stargard
06 Paz 2018 13:30:00Radomiak Radom1v3Widzew Łódź
06 Paz 2018 14:00:00Skra Częstochowa1v3Elana Toruń
06 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów2v0ROW 1964 Rybnik
06 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Górnik Łęczna
06 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów2v1Resovia
06 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v1Stal Stalowa Wola
07 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Gryf Wejherowo
13 Paz 2018 13:00:00Pogoń Siedlce1v1Siarka Tarnobrzeg
13 Paz 2018 13:00:00Resovia2v1GKS Bełchatów
13 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Olimpia Grudziądz
13 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola2v0Rozwój Katowice
13 Paz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Znicz Pruszków
13 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź3v0Skra Częstochowa
14 Paz 2018 12:00:00Gryf Wejherowo1v1Olimpia Elbląg
18 Paz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2Stal Stalowa Wola
20 Paz 2018 13:00:00Radomiak Radom2v0Pogoń Siedlce
20 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Górnik Łęczna
20 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v2Gryf Wejherowo
20 Paz 2018 13:30:00Skra Częstochowa1v0Błękitni Stargard
20 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów0v2Elana Toruń
20 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v1Widzew Łódź
20 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Resovia
20 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v1ROW 1964 Rybnik
24 Paz 2018 13:00:00Elana Toruń1v1Ruch Chorzów
31 Paz 2018 12:30:00Błękitni Stargard1v2Radomiak Radom
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Znicz Pruszków v Stal Stalowa Wola
1-0 Percentage 25.2% [29]
2-1 Percentage 23.4% [27]
1-1 Percentage 17.3% [20]
1-2 Percentage 13.9% [16]
2-0 Percentage 7.8% [9]
0-2 Percentage 3.4% [4]
2-2 Percentage 3.4% [4]
0-1 Percentage 2.6% [3]
0-0 Percentage 1.7% [2]
3-1 Percentage 0.8% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017