:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Zagłębie II Lubin v Stal Brzeg 26 Paz 2019 11:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [apo1975]
DataDom   Wyjazd
17 Sie 2019 15:00:00Stal Brzeg2v1Gwarek Tarnowskie Góry
17 Sie 2019 15:00:00Ruch Zdzieszowice2v0Piast Żmigród
17 Sie 2019 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Górnik II Zabrze
17 Sie 2019 15:00:00Polonia Bytom2v1MKS Kluczbork
17 Sie 2019 15:00:00Ruch Chorzów1v2Foto-Higiena Gać
17 Sie 2019 15:00:00LZS Starowice Dolne0v2Rekord Bielsko-Biała
17 Sie 2019 15:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v2Zagłębie II Lubin
18 Sie 2019 10:00:00 Miedź II Legnica0v2Śląsk II Wrocław
18 Sie 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Ślęza Wrocław
25 Sie 2019 10:00:00Śląsk II Wrocław2v1Zagłębie II Lubin
30 Sie 2019 15:45:00Stal Brzeg1v0Śląsk II Wrocław
31 Sie 2019 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Górnik II Zabrze
31 Sie 2019 15:00:00Ruch Zdzieszowice1v2Miedź II Legnica
31 Sie 2019 15:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Gwarek Tarnowskie Góry
31 Sie 2019 15:00:00Ruch Chorzów1v2MKS Kluczbork
31 Sie 2019 15:00:00LZS Starowice Dolne2v1Ślęza Wrocław
31 Sie 2019 15:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie2v1Foto-Higiena Gać
01 Wrz 2019 11:30:00Zagłębie II Lubin2v1Rekord Bielsko-Biała
01 Wrz 2019 15:00:00Polonia Bytom2v0Piast Żmigród
04 Wrz 2019 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v0Ruch Chorzów
07 Wrz 2019 11:00:00Stal Brzeg1v2Ruch Zdzieszowice
07 Wrz 2019 14:00:00Foto-Higiena Gać1v2Zagłębie II Lubin
07 Wrz 2019 14:00:00Ślęza Wrocław2v0Pniówek Pawłowice Śląskie
07 Wrz 2019 14:00:00Piast Żmigród0v2Lechia Zielona Góra
07 Wrz 2019 14:00:00Miedź II Legnica1v1ROW 1964 Rybnik
07 Wrz 2019 15:00:00Śląsk II Wrocław3v0Rekord Bielsko-Biała
07 Wrz 2019 15:00:00Górnik II Zabrze2v2Ruch Chorzów
07 Wrz 2019 17:00:00MKS Kluczbork1v1LZS Starowice Dolne
10 Wrz 2019 13:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v2Polonia Bytom
11 Wrz 2019 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v0Stal Brzeg
14 Wrz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Ślęza Wrocław
14 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice0v2Śląsk II Wrocław
14 Wrz 2019 14:00:00Polonia Bytom2v1Miedź II Legnica
14 Wrz 2019 14:00:00Lechia Zielona Góra2v1Gwarek Tarnowskie Góry
14 Wrz 2019 14:00:00LZS Starowice Dolne0v3Górnik II Zabrze
14 Wrz 2019 14:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1MKS Kluczbork
14 Wrz 2019 15:30:00Ruch Chorzów2v1Piast Żmigród
15 Wrz 2019 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v2Foto-Higiena Gać
18 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice1v1MKS Kluczbork
18 Wrz 2019 15:00:00Ruch Chorzów0v0Zagłębie II Lubin
21 Wrz 2019 14:00:00Górnik II Zabrze3v1Pniówek Pawłowice Śląskie
21 Wrz 2019 14:00:00Piast Żmigród1v2LZS Starowice Dolne
21 Wrz 2019 14:00:00Miedź II Legnica3v1Lechia Zielona Góra
21 Wrz 2019 14:00:00Stal Brzeg1v3Polonia Bytom
21 Wrz 2019 15:30:00MKS Kluczbork1v1Zagłębie II Lubin
22 Wrz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław1v2Foto-Higiena Gać
22 Wrz 2019 14:00:00Ślęza Wrocław3v1Rekord Bielsko-Biała
22 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice0v2ROW 1964 Rybnik
28 Wrz 2019 11:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Śląsk II Wrocław
28 Wrz 2019 11:00:00LZS Starowice Dolne0v2Gwarek Tarnowskie Góry
28 Wrz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin2v2Górnik II Zabrze
28 Wrz 2019 14:00:00Polonia Bytom2v1Ruch Zdzieszowice
28 Wrz 2019 14:00:00Ruch Chorzów1v2Miedź II Legnica
28 Wrz 2019 14:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1Piast Żmigród
28 Wrz 2019 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1MKS Kluczbork
28 Wrz 2019 14:00:00Foto-Higiena Gać1v2Ślęza Wrocław
29 Wrz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra0v2Stal Brzeg
05 Paz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław2v2Ślęza Wrocław
05 Paz 2019 13:00:00Piast Żmigród1v1Zagłębie II Lubin
05 Paz 2019 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v1Pniówek Pawłowice Śląskie
05 Paz 2019 13:00:00Miedź II Legnica3v1LZS Starowice Dolne
05 Paz 2019 13:00:00Stal Brzeg3v1Ruch Chorzów
05 Paz 2019 13:00:00Ruch Zdzieszowice0v2Lechia Zielona Góra
05 Paz 2019 13:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Polonia Bytom
05 Paz 2019 15:30:00MKS Kluczbork2v1Foto-Higiena Gać
06 Paz 2019 13:00:00Górnik II Zabrze1v2Rekord Bielsko-Biała
08 Paz 2019 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v3Ruch Chorzów
12 Paz 2019 12:00:00Zagłębie II Lubin2v1Gwarek Tarnowskie Góry
12 Paz 2019 13:00:00Ruch Chorzów3v1Ruch Zdzieszowice
12 Paz 2019 13:00:00LZS Starowice Dolne1v1Stal Brzeg
12 Paz 2019 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v2Miedź II Legnica
12 Paz 2019 13:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Piast Żmigród
12 Paz 2019 13:00:00Foto-Higiena Gać1v1Górnik II Zabrze
12 Paz 2019 13:00:00Ślęza Wrocław2v1MKS Kluczbork
13 Paz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v2ROW 1964 Rybnik
13 Paz 2019 13:00:00Polonia Bytom2v1Śląsk II Wrocław
19 Paz 2019 12:30:00Zagłębie II Lubin1v2Miedź II Legnica
19 Paz 2019 13:00:00Piast Żmigród1v2Foto-Higiena Gać
19 Paz 2019 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Rekord Bielsko-Biała
19 Paz 2019 13:00:00Stal Brzeg2v0Pniówek Pawłowice Śląskie
19 Paz 2019 13:00:00Ruch Zdzieszowice2v0LZS Starowice Dolne
19 Paz 2019 13:00:00ROW 1964 Rybnik3v1Ruch Chorzów
19 Paz 2019 13:00:00Polonia Bytom3v1Lechia Zielona Góra
20 Paz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław2v1MKS Kluczbork
20 Paz 2019 13:00:00Górnik II Zabrze2v1Ślęza Wrocław
26 Paz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin2v1Stal Brzeg
26 Paz 2019 12:00:00LZS Starowice Dolne1v2ROW 1964 Rybnik
26 Paz 2019 12:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1Ruch Zdzieszowice
26 Paz 2019 12:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Miedź II Legnica
26 Paz 2019 12:00:00Foto-Higiena Gać1v2Gwarek Tarnowskie Góry
26 Paz 2019 12:00:00Ślęza Wrocław2v1Piast Żmigród
26 Paz 2019 14:00:00MKS Kluczbork1v1Górnik II Zabrze
26 Paz 2019 17:20:00Ruch Chorzów1v2Polonia Bytom
27 Paz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v2Śląsk II Wrocław
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Zagłębie II Lubin v Stal Brzeg
2-1 Percentage 23% [24]
1-0 Percentage 22.1% [23]
1-1 Percentage 19.2% [20]
2-0 Percentage 19.2% [20]
1-2 Percentage 3.8% [4]
3-1 Percentage 3.8% [4]
0-1 Percentage 2.8% [3]
2-2 Percentage 1.9% [2]
3-0 Percentage 1.9% [2]
2-3 Percentage 0.9% [1]
4-1 Percentage 0.9% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017