:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Olimpia Elbląg v Widzew Łódź 20 Lis 2018 16:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [romannoc]
DataDom   Wyjazd
20 Lip 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Stal Stalowa Wola
21 Lip 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Olimpia Grudziądz
21 Lip 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Ruch Chorzów
21 Lip 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0GKS Bełchatów
21 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v0Górnik Łęczna
21 Lip 2018 15:30:00Resovia1v0Znicz Pruszków
21 Lip 2018 16:00:00Radomiak Radom1v0Skra Częstochowa
21 Lip 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Olimpia Elbląg
22 Lip 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Rozwój Katowice
28 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v0ROW 1964 Rybnik
28 Lip 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v0Resovia
28 Lip 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v0Widzew Łódź
28 Lip 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v0Elana Toruń
28 Lip 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Pogoń Siedlce
28 Lip 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Radomiak Radom
28 Lip 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v0Siarka Tarnobrzeg
28 Lip 2018 18:00:00Górnik Łęczna1v0Skra Częstochowa
29 Lip 2018 16:00:00Olimpia Elbląg1v0Błękitni Stargard
03 Sie 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Górnik Łęczna
04 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Rozwój Katowice
04 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0Olimpia Elbląg
04 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń1v0Stal Stalowa Wola
04 Sie 2018 15:00:00Resovia1v0Gryf Wejherowo
04 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Olimpia Grudziądz
04 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom1v0GKS Bełchatów
04 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Skra Częstochowa
04 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Znicz Pruszków
10 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v0Elana Toruń
11 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Resovia
11 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v0Widzew Łódź
11 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v0Pogoń Siedlce
11 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Radomiak Radom
11 Sie 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v0Błękitni Stargard
11 Sie 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v0Skra Częstochowa
11 Sie 2018 18:00:00Górnik Łęczna1v0Ruch Chorzów
12 Sie 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0Siarka Tarnobrzeg
17 Sie 2018 17:00:00Olimpia Grudziądz1v0Skra Częstochowa
17 Sie 2018 17:20:00Ruch Chorzów1v0GKS Bełchatów
18 Sie 2018 10:00:00Resovia1v0Górnik Łęczna
18 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Stal Stalowa Wola
18 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Rozwój Katowice
18 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0Znicz Pruszków
18 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń1v0ROW 1964 Rybnik
18 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom1v0Olimpia Elbląg
18 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Gryf Wejherowo
22 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v0Pogoń Siedlce
22 Sie 2018 15:00:00Resovia1v0Elana Toruń
22 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v0Radomiak Radom
22 Sie 2018 15:00:00Olimpia Elbląg1v0Skra Częstochowa
22 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Widzew Łódź
22 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Ruch Chorzów
22 Sie 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0GKS Bełchatów
22 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v0Błękitni Stargard
22 Sie 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0Siarka Tarnobrzeg
25 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Stal Stalowa Wola
25 Sie 2018 15:30:00Skra Częstochowa1v0Rozwój Katowice
25 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Resovia
26 Sie 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Górnik Łęczna
26 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0ROW 1964 Rybnik
26 Sie 2018 15:00:00Radomiak Radom1v0Znicz Pruszków
26 Sie 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v0Olimpia Grudziądz
26 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Olimpia Elbląg
26 Sie 2018 17:00:00Pogoń Siedlce1v0Gryf Wejherowo
01 Wrz 2018 14:00:00Elana Toruń1v0Widzew Łódź
01 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v0Błękitni Stargard
01 Wrz 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v0Radomiak Radom
01 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Pogoń Siedlce
01 Wrz 2018 16:00:00Rozwój Katowice0v2Ruch Chorzów
01 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Olimpia Grudziądz
01 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0Skra Częstochowa
01 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0GKS Bełchatów
02 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v0Siarka Tarnobrzeg
08 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0ROW 1964 Rybnik
08 Wrz 2018 14:00:00Pogoń Siedlce1v0Resovia
08 Wrz 2018 15:00:00Radomiak Radom1v0Gryf Wejherowo
08 Wrz 2018 15:00:00Skra Częstochowa1v0Stal Stalowa Wola
08 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Olimpia Elbląg
08 Wrz 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v0Rozwój Katowice
08 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Górnik Łęczna
11 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów1v0Znicz Pruszków
15 Wrz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v0Olimpia Grudziądz
15 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Pogoń Siedlce
15 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v0Siarka Tarnobrzeg
15 Wrz 2018 14:00:00Stal Stalowa Wola1v0Ruch Chorzów
15 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Radomiak Radom
15 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Olimpia Elbląg
15 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0GKS Bełchatów
15 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Błękitni Stargard
16 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v0Skra Częstochowa
19 Wrz 2018 15:00:00Błękitni Stargard1v0Elana Toruń
21 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Znicz Pruszków
21 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów1v0Gryf Wejherowo
22 Wrz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v0Resovia
22 Wrz 2018 14:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Elana Toruń
22 Wrz 2018 14:30:00Skra Częstochowa1v0ROW 1964 Rybnik
22 Wrz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v0Stal Stalowa Wola
22 Wrz 2018 16:00:00Pogoń Siedlce1v0Widzew Łódź
22 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0Rozwój Katowice
23 Wrz 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v0Górnik Łęczna
29 Wrz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v0Pogoń Siedlce
29 Wrz 2018 13:00:00Resovia1v0Skra Częstochowa
29 Wrz 2018 16:30:00Znicz Pruszków1v0Olimpia Elbląg
29 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Siarka Tarnobrzeg
30 Wrz 2018 13:00:00Gryf Wejherowo1v0GKS Bełchatów
30 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Radomiak Radom
30 Wrz 2018 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Ruch Chorzów
30 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Rozwój Katowice
01 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola1v0Olimpia Grudziądz
06 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v0Znicz Pruszków
06 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Błękitni Stargard
06 Paz 2018 13:30:00Radomiak Radom1v0Widzew Łódź
06 Paz 2018 14:00:00Skra Częstochowa1v0Elana Toruń
06 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v0ROW 1964 Rybnik
06 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0Górnik Łęczna
06 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Resovia
06 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0Stal Stalowa Wola
07 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Gryf Wejherowo
13 Paz 2018 13:00:00Pogoń Siedlce1v0Siarka Tarnobrzeg
13 Paz 2018 13:00:00Resovia1v0GKS Bełchatów
13 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Olimpia Grudziądz
13 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola1v0Rozwój Katowice
13 Paz 2018 16:00:00Górnik Łęczna1v0Znicz Pruszków
13 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0Skra Częstochowa
14 Paz 2018 12:00:00Gryf Wejherowo1v0Olimpia Elbląg
18 Paz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v0Stal Stalowa Wola
20 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v0Gryf Wejherowo
20 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Górnik Łęczna
20 Paz 2018 13:00:00Radomiak Radom1v0Pogoń Siedlce
20 Paz 2018 13:30:00Skra Częstochowa1v0Błękitni Stargard
20 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v0Elana Toruń
20 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Widzew Łódź
20 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Resovia
20 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v0ROW 1964 Rybnik
24 Paz 2018 13:00:00Elana Toruń1v0Ruch Chorzów
27 Paz 2018 11:00:00Błękitni Stargard1v0Ruch Chorzów
27 Paz 2018 12:00:00Siarka Tarnobrzeg1v0Radomiak Radom
27 Paz 2018 12:00:00Resovia1v0Olimpia Elbląg
27 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Rozwój Katowice
27 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0Skra Częstochowa
27 Paz 2018 17:00:00Górnik Łęczna1v0Stal Stalowa Wola
27 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź1v0GKS Bełchatów
28 Paz 2018 11:00:00Elana Toruń1v0Olimpia Grudziądz
28 Paz 2018 11:00:00Gryf Wejherowo1v0Znicz Pruszków
31 Paz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v0Radomiak Radom
03 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice1v0Resovia
03 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa1v0Siarka Tarnobrzeg
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Widzew Łódź
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg1v0Elana Toruń
03 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów1v0Pogoń Siedlce
04 Lis 2018 11:00:00Znicz Pruszków1v0ROW 1964 Rybnik
04 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola1v0Gryf Wejherowo
04 Lis 2018 13:00:00Radomiak Radom1v0Górnik Łęczna
04 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v0Błękitni Stargard
10 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola1v0ROW 1964 Rybnik
10 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa1v0Radomiak Radom
10 Lis 2018 15:00:00Znicz Pruszków1v0Resovia
10 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v0Pogoń Siedlce
10 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v0Błękitni Stargard
10 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów1v0Siarka Tarnobrzeg
11 Lis 2018 18:18:00Górnik Łęczna1v0Gryf Wejherowo
20 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg1v0Widzew Łódź
21 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice1v0Elana Toruń
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Olimpia Elbląg v Widzew Łódź
1-2 Percentage 28% [70]
0-2 Percentage 22.8% [57]
0-1 Percentage 12.4% [31]
1-3 Percentage 10.8% [27]
1-1 Percentage 8.4% [21]
0-3 Percentage 7.6% [19]
1-0 Percentage 2.4% [6]
2-2 Percentage 2.4% [6]
2-1 Percentage 1.6% [4]
2-0 Percentage 1.6% [4]
0-5 Percentage 0.8% [2]
0-0 Percentage 0.8% [2]
1-4 Percentage 0.4% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017