:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Olimpia Elbląg v Widzew Łódź 20 Lis 2018 16:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [jasin]
DataDom   Wyjazd
20 Lip 2018 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Stal Stalowa Wola
21 Lip 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v2Olimpia Grudziądz
21 Lip 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Ruch Chorzów
21 Lip 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v0GKS Bełchatów
21 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v2Górnik Łęczna
21 Lip 2018 15:30:00Resovia2v0Znicz Pruszków
21 Lip 2018 16:00:00Radomiak Radom1v0Skra Częstochowa
21 Lip 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Olimpia Elbląg
22 Lip 2018 13:00:00Elana Toruń2v2Rozwój Katowice
28 Lip 2018 15:00:00Gryf Wejherowo1v1ROW 1964 Rybnik
28 Lip 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola2v1Resovia
28 Lip 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Widzew Łódź
28 Lip 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v1Elana Toruń
28 Lip 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Pogoń Siedlce
28 Lip 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Radomiak Radom
28 Lip 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v0Siarka Tarnobrzeg
28 Lip 2018 18:00:00Górnik Łęczna2v0Skra Częstochowa
29 Lip 2018 16:00:00Olimpia Elbląg2v1Błękitni Stargard
10 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v1Elana Toruń
11 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Resovia
11 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v2Widzew Łódź
11 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v0Pogoń Siedlce
11 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v1Radomiak Radom
11 Sie 2018 16:00:00Znicz Pruszków1v0Błękitni Stargard
11 Sie 2018 17:00:00GKS Bełchatów1v0Skra Częstochowa
11 Sie 2018 18:00:00Górnik Łęczna2v1Ruch Chorzów
12 Sie 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v1Siarka Tarnobrzeg
18 Sie 2018 10:00:00Resovia2v1Górnik Łęczna
18 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard1v1Stal Stalowa Wola
18 Sie 2018 15:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Rozwój Katowice
18 Sie 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v1Znicz Pruszków
18 Sie 2018 15:00:00Elana Toruń2v1ROW 1964 Rybnik
18 Sie 2018 16:00:00Radomiak Radom2v0Olimpia Elbląg
18 Sie 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Gryf Wejherowo
22 Sie 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v1Pogoń Siedlce
22 Sie 2018 15:00:00Resovia2v1Elana Toruń
22 Sie 2018 15:00:00Rozwój Katowice1v2Radomiak Radom
22 Sie 2018 15:00:00Olimpia Elbląg1v1Skra Częstochowa
22 Sie 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Widzew Łódź
22 Sie 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Ruch Chorzów
22 Sie 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1GKS Bełchatów
22 Sie 2018 16:00:00Gryf Wejherowo1v1Błękitni Stargard
22 Sie 2018 17:00:00Znicz Pruszków2v0Siarka Tarnobrzeg
26 Sie 2018 13:00:00Elana Toruń1v1Górnik Łęczna
26 Sie 2018 14:00:00Błękitni Stargard2v1ROW 1964 Rybnik
26 Sie 2018 15:00:00Radomiak Radom1v0Znicz Pruszków
26 Sie 2018 16:00:00GKS Bełchatów1v1Olimpia Grudziądz
26 Sie 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v0Olimpia Elbląg
26 Sie 2018 17:00:00Pogoń Siedlce2v0Gryf Wejherowo
01 Wrz 2018 14:00:00Elana Toruń1v1Widzew Łódź
01 Wrz 2018 14:00:00Resovia2v1Błękitni Stargard
01 Wrz 2018 15:00:00Stal Stalowa Wola1v1Radomiak Radom
01 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Pogoń Siedlce
01 Wrz 2018 16:00:00Rozwój Katowice1v2Ruch Chorzów
01 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v1Olimpia Grudziądz
01 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków3v0Skra Częstochowa
01 Wrz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v1GKS Bełchatów
02 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v1Siarka Tarnobrzeg
08 Wrz 2018 15:00:00Radomiak Radom2v0Gryf Wejherowo
08 Wrz 2018 15:00:00Skra Częstochowa1v1Stal Stalowa Wola
08 Wrz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Olimpia Elbląg
08 Wrz 2018 16:00:00GKS Bełchatów3v1Rozwój Katowice
08 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v1Górnik Łęczna
11 Wrz 2018 17:20:00Ruch Chorzów1v1Znicz Pruszków
15 Wrz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v2Olimpia Grudziądz
15 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń2v1Pogoń Siedlce
15 Wrz 2018 14:00:00Resovia1v1Siarka Tarnobrzeg
15 Wrz 2018 14:00:00Stal Stalowa Wola1v1Ruch Chorzów
15 Wrz 2018 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Radomiak Radom
15 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v0Olimpia Elbląg
15 Wrz 2018 17:00:00Znicz Pruszków1v2GKS Bełchatów
15 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v1Błękitni Stargard
16 Wrz 2018 14:00:00Gryf Wejherowo1v0Skra Częstochowa
19 Wrz 2018 15:00:00Błękitni Stargard1v1Elana Toruń
29 Wrz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v1Pogoń Siedlce
29 Wrz 2018 13:00:00Resovia2v0Skra Częstochowa
29 Wrz 2018 16:30:00Znicz Pruszków1v1Olimpia Elbląg
29 Wrz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v0Siarka Tarnobrzeg
30 Wrz 2018 13:00:00Gryf Wejherowo1v1GKS Bełchatów
30 Wrz 2018 13:00:00Elana Toruń1v2Radomiak Radom
30 Wrz 2018 14:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Ruch Chorzów
30 Wrz 2018 16:00:00Górnik Łęczna2v0Rozwój Katowice
01 Paz 2018 13:00:00Stal Stalowa Wola1v1Olimpia Grudziądz
06 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v1Znicz Pruszków
06 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Błękitni Stargard
06 Paz 2018 13:30:00Radomiak Radom1v1Widzew Łódź
06 Paz 2018 14:00:00Skra Częstochowa1v2Elana Toruń
06 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów2v1ROW 1964 Rybnik
06 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce1v2Górnik Łęczna
06 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v1Resovia
06 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg1v2Stal Stalowa Wola
07 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v1Gryf Wejherowo
14 Paz 2018 12:00:00Gryf Wejherowo2v1Olimpia Elbląg
20 Paz 2018 13:00:00Rozwój Katowice1v1Gryf Wejherowo
20 Paz 2018 13:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Górnik Łęczna
20 Paz 2018 13:00:00Radomiak Radom2v0Pogoń Siedlce
20 Paz 2018 13:30:00Skra Częstochowa1v1Błękitni Stargard
20 Paz 2018 15:00:00GKS Bełchatów1v1Elana Toruń
20 Paz 2018 16:00:00Ruch Chorzów1v1Widzew Łódź
20 Paz 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Resovia
20 Paz 2018 17:45:00Olimpia Elbląg2v1ROW 1964 Rybnik
24 Paz 2018 13:00:00Elana Toruń2v1Ruch Chorzów
27 Paz 2018 11:00:00Błękitni Stargard2v1Ruch Chorzów
27 Paz 2018 12:00:00Siarka Tarnobrzeg1v1Radomiak Radom
27 Paz 2018 12:00:00Resovia1v0Olimpia Elbląg
27 Paz 2018 13:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Rozwój Katowice
27 Paz 2018 15:00:00Pogoń Siedlce2v1Skra Częstochowa
27 Paz 2018 17:00:00Górnik Łęczna1v0Stal Stalowa Wola
27 Paz 2018 17:10:00Widzew Łódź2v1GKS Bełchatów
28 Paz 2018 11:00:00Elana Toruń1v1Olimpia Grudziądz
28 Paz 2018 11:00:00Gryf Wejherowo1v1Znicz Pruszków
31 Paz 2018 13:00:00Błękitni Stargard1v1Radomiak Radom
03 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice1v2Resovia
03 Lis 2018 13:00:00Skra Częstochowa1v1Siarka Tarnobrzeg
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Widzew Łódź
03 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg0v2Elana Toruń
03 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów2v1Pogoń Siedlce
04 Lis 2018 11:00:00Znicz Pruszków1v0ROW 1964 Rybnik
04 Lis 2018 12:00:00Stal Stalowa Wola2v1Gryf Wejherowo
04 Lis 2018 13:00:00Radomiak Radom2v0Górnik Łęczna
04 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v0Błękitni Stargard
10 Lis 2018 15:00:00Znicz Pruszków2v1Resovia
10 Lis 2018 16:00:00GKS Bełchatów2v0Pogoń Siedlce
10 Lis 2018 16:00:00Olimpia Grudziądz2v0Błękitni Stargard
10 Lis 2018 17:00:00Ruch Chorzów2v1Siarka Tarnobrzeg
11 Lis 2018 18:18:00Górnik Łęczna2v0Gryf Wejherowo
20 Lis 2018 16:00:00Olimpia Elbląg0v1Widzew Łódź
21 Lis 2018 12:00:00Rozwój Katowice1v2Elana Toruń
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Olimpia Elbląg v Widzew Łódź
1-2 Percentage 28% [70]
0-2 Percentage 22.8% [57]
0-1 Percentage 12.4% [31]
1-3 Percentage 10.8% [27]
1-1 Percentage 8.4% [21]
0-3 Percentage 7.6% [19]
1-0 Percentage 2.4% [6]
2-2 Percentage 2.4% [6]
2-1 Percentage 1.6% [4]
2-0 Percentage 1.6% [4]
0-5 Percentage 0.8% [2]
0-0 Percentage 0.8% [2]
1-4 Percentage 0.4% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017