:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Zagłębie II Lubin v Rekord Bielsko-Biała 31 Paz 2020 11:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [pyjo]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa1v1Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v1Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica0v2Ruch Chorzów
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze1v1Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin1v1Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać0v2Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v1LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v1Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg1v1Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze1v1Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v0Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v1Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v1Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Stal Brzeg
15 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork0v2Ruch Chorzów
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v1Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v1Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v0Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v1Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v1MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v1Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom1v1Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra1v1LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom1v1Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica1v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v1Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork1v1Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze1v1Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać1v1Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra1v1Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa1v1LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik1v1Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg1v1Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v2Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia-Stal Świdnica
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v1MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg1v1LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać1v1Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa1v1Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała0v2Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v1Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v1Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród1v1Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v1Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice1v1Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica1v1ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v1Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław1v1Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v1Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v1Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v1Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać1v1Polonia Bytom
24 Paz 2020 12:30:00Polonia Nysa1v1Piast Żmigród
24 Paz 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik1v1MKS Kluczbork
24 Paz 2020 12:30:00Stal Brzeg1v1Warta Gorzów Wielkopolski
24 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 12:30:00Miedź II Legnica1v1Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v1LKS Goczałkowice Zdrój
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Stal Brzeg
31 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 11:00:00Polonia Bytom1v1Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 12:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Miedź II Legnica
31 Paz 2020 12:00:00Piast Żmigród1v1ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 14:00:00MKS Kluczbork1v1Stal Brzeg
31 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze1v1Gwarek Tarnowskie Góry
11 Lis 2020 11:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Ślęza Wrocław
18 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze1v1Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 11:30:00Ślęza Wrocław1v1Polonia Nysa
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Polonia Bytom v Lechia Zielona Góra
2-0 Percentage 32.1% [46]
2-1 Percentage 18.1% [26]
3-0 Percentage 14.6% [21]
3-1 Percentage 12.5% [18]
1-0 Percentage 8.3% [12]
1-1 Percentage 5.5% [8]
1-2 Percentage 2.7% [4]
4-0 Percentage 1.3% [2]
2-2 Percentage 1.3% [2]
0-1 Percentage 0.6% [1]
0-0 Percentage 0.6% [1]
4-2 Percentage 0.6% [1]
2-3 Percentage 0.6% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017