:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Zagłębie II Lubin v Rekord Bielsko-Biała 31 Paz 2020 11:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [mirkoss]
DataDom   Wyjazd
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin2v1Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v3Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v1LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała3v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski2v0Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v3Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg1v1Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze3v0Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica2v3MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów4v9Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v1LKS Goczałkowice Zdrój
15 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać3v1Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v3Stal Brzeg
15 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v2Ruch Chorzów
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław3v0Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg5v1Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica2v0Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice0v0Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v1Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v3Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać0v3MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra2v2LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała3v1Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v2Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik3v1Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica1v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v2Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v1Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski2v1Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork2v2Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze2v0Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój0v3Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v1Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać1v3Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra1v1Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa2v2LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik1v1Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg2v1Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław3v0MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v2Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin3v1Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry3v1Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice3v1Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v0ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze2v0Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród0v2Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork2v1Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów2v0Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v0MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg2v1LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać0v2Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa2v1Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik2v2Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała1v3Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica0v2Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v2Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v1Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski0v2Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród1v2Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica2v2Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice2v1Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica0v2ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra2v1Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v0Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław2v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v1Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice3v1Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój2v2Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski2v1ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v1Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v1Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v0Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry3v0Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v1Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać1v3Polonia Bytom
24 Paz 2020 12:30:00Polonia Nysa1v2Piast Żmigród
24 Paz 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik1v2MKS Kluczbork
24 Paz 2020 12:30:00Stal Brzeg2v1Warta Gorzów Wielkopolski
24 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 12:30:00Miedź II Legnica2v0Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice3v0LKS Goczałkowice Zdrój
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v1Stal Brzeg
31 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v0Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 11:00:00Polonia Bytom3v1Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v2Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 12:00:00Polonia-Stal Świdnica2v2Miedź II Legnica
31 Paz 2020 12:00:00Piast Żmigród1v1ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 14:00:00MKS Kluczbork1v2Stal Brzeg
31 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze3v0Gwarek Tarnowskie Góry
11 Lis 2020 11:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Ślęza Wrocław
18 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze1v2Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 11:30:00Ślęza Wrocław4v0Polonia Nysa
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Polonia Bytom v Lechia Zielona Góra
2-0 Percentage 32.1% [46]
2-1 Percentage 18.1% [26]
3-0 Percentage 14.6% [21]
3-1 Percentage 12.5% [18]
1-0 Percentage 8.3% [12]
1-1 Percentage 5.5% [8]
1-2 Percentage 2.7% [4]
4-0 Percentage 1.3% [2]
2-2 Percentage 1.3% [2]
0-1 Percentage 0.6% [1]
0-0 Percentage 0.6% [1]
4-2 Percentage 0.6% [1]
2-3 Percentage 0.6% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017