:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Górnik II Zabrze v Stal Brzeg 28 Paz 2020 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [--------------------fufu22]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie0v0Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa1v3Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg0v0Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v2MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v4Ruch Chorzów
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze0v3Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin2v1Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v3Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v0LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa0v0ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v1Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg2v0Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze2v1Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów4v0Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v0LKS Goczałkowice Zdrój
15 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać2v1Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v2Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik0v0Stal Brzeg
15 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v2Ruch Chorzów
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v2Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v2Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice0v0Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v2Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski0v1MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v1Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v3Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać2v1MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v2Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra0v0LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v2Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik0v1Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v2Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v1Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica0v0ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry0v2Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice0v0Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski0v3Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork0v1Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze2v2Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój0v2Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v2Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v0Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać3v1Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra0v1Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa0v5LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik0v0Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg1v1Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v1MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v3Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin2v2Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica0v1Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice2v2Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze2v0Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v4Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród1v1Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork2v1Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v1Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała3v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v2MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg0v0LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać1v3Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra2v0Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa2v2Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała0v3Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry0v3Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica2v4Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice2v3Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v0Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski0v4Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród1v3Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica2v1Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice2v2Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów4v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica2v2ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v2Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław2v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin0v1Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice2v2Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój2v4Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski0v3ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v4Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów4v0Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork4v0Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław1v1Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v1Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v3Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 12:30:00Foto-Higiena Gać2v2Polonia Bytom
24 Paz 2020 12:30:00Polonia Nysa2v5Piast Żmigród
24 Paz 2020 12:30:00ROW 1964 Rybnik2v4MKS Kluczbork
24 Paz 2020 12:30:00Stal Brzeg4v0Warta Gorzów Wielkopolski
24 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry3v1Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 12:30:00Miedź II Legnica1v1Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice3v2LKS Goczałkowice Zdrój
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v2Stal Brzeg
31 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v0Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 11:00:00Polonia Bytom2v1Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 12:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze2v0Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 12:00:00Polonia-Stal Świdnica0v3Miedź II Legnica
31 Paz 2020 12:00:00Piast Żmigród2v1ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 14:00:00MKS Kluczbork3v1Stal Brzeg
31 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów4v0Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze2v2Gwarek Tarnowskie Góry
11 Lis 2020 11:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Ślęza Wrocław
18 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze0v3Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 11:30:00Ślęza Wrocław4v0Polonia Nysa
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Górnik II Zabrze v Stal Brzeg
2-1 Percentage 33.5% [64]
1-1 Percentage 18.8% [36]
2-0 Percentage 10.4% [20]
1-0 Percentage 9.9% [19]
1-2 Percentage 7.8% [15]
2-2 Percentage 3.6% [7]
3-1 Percentage 3.1% [6]
0-1 Percentage 3.1% [6]
0-2 Percentage 2% [4]
3-0 Percentage 2% [4]
0-0 Percentage 1.5% [3]
1-3 Percentage 1.5% [3]
2-3 Percentage 0.5% [1]
4-3 Percentage 0.5% [1]
6-1 Percentage 0.5% [1]
0-3 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017