:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Gwarek Tarnowskie Góry v Polonia Nysa 21 Paz 2020 12:30
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [SKORPION 11]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie2v1Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa0v2Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v0Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry0v1Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica0v2Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v3MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica2v3Ruch Chorzów
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze1v0Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin3v0Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v3Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród0v1LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała3v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v2ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski3v1Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v2Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik3v1Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg2v0Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze1v1Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica0v1MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów4v0Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v2LKS Goczałkowice Zdrój
15 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać0v0Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v0Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Stal Brzeg
15 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork0v2Ruch Chorzów
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław4v1Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica2v1Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v0Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica1v1Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice2v0Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój0v2Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski2v1MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów4v1Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v3Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać2v1MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v1Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra2v2LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v0Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry3v1Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v0Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica2v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v0Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry2v1Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v1Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica0v2Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork1v2Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze2v0Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój0v3Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v1Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać2v2Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra1v1Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa1v1LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik0v1Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg3v1Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v1MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v1Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v3Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v2Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice2v0Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v2ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze0v1Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród1v1Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork1v1Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów2v1Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała0v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom0v1MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg0v2LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać0v2Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra0v1Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa2v2Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała1v4Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry3v0Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica1v1Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v2Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v2Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v3Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród0v3Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica0v2Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice0v0Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork0v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica1v1ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v2Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v1Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław0v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v3Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice0v0Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój0v1Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v3Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów4v1Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork3v0Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław4v0Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry0v1Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów2v0Zagłębie II Lubin
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze0v0Stal Brzeg
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze0v1Gwarek Tarnowskie Góry
18 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze0v1Zagłębie II Lubin
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Gwarek Tarnowskie Góry v Polonia Nysa
2-1 Percentage 20% [55]
2-0 Percentage 20% [55]
1-1 Percentage 17.5% [48]
1-0 Percentage 12.7% [35]
3-0 Percentage 8% [22]
3-1 Percentage 8% [22]
4-0 Percentage 2.9% [8]
1-2 Percentage 2.5% [7]
4-1 Percentage 2.5% [7]
2-2 Percentage 1% [3]
3-2 Percentage 0.7% [2]
0-0 Percentage 0.7% [2]
0-1 Percentage 0.7% [2]
1-3 Percentage 0.7% [2]
2-3 Percentage 0.7% [2]
5-0 Percentage 0.3% [1]
5-1 Percentage 0.3% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017