:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Zagłębie II Lubin v Stal Brzeg 26 Paz 2019 11:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [johan33]
DataDom   Wyjazd
17 Sie 2019 15:00:00Stal Brzeg2v0Gwarek Tarnowskie Góry
17 Sie 2019 15:00:00Ruch Zdzieszowice1v0Piast Żmigród
17 Sie 2019 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v0Górnik II Zabrze
17 Sie 2019 15:00:00Polonia Bytom1v0MKS Kluczbork
17 Sie 2019 15:00:00Ruch Chorzów0v2Foto-Higiena Gać
17 Sie 2019 15:00:00LZS Starowice Dolne1v0Rekord Bielsko-Biała
17 Sie 2019 15:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1Zagłębie II Lubin
18 Sie 2019 10:00:00 Miedź II Legnica1v1Śląsk II Wrocław
18 Sie 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Ślęza Wrocław
25 Sie 2019 10:00:00Śląsk II Wrocław1v1Zagłębie II Lubin
30 Sie 2019 15:45:00Stal Brzeg1v0Śląsk II Wrocław
31 Sie 2019 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Górnik II Zabrze
31 Sie 2019 15:00:00Ruch Zdzieszowice1v0Miedź II Legnica
31 Sie 2019 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Gwarek Tarnowskie Góry
31 Sie 2019 15:00:00Ruch Chorzów1v0MKS Kluczbork
31 Sie 2019 15:00:00LZS Starowice Dolne1v1Ślęza Wrocław
31 Sie 2019 15:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v2Foto-Higiena Gać
01 Wrz 2019 11:30:00Zagłębie II Lubin2v1Rekord Bielsko-Biała
01 Wrz 2019 15:00:00Polonia Bytom2v0Piast Żmigród
04 Wrz 2019 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Ruch Chorzów
07 Wrz 2019 11:00:00Stal Brzeg1v1Ruch Zdzieszowice
07 Wrz 2019 14:00:00Foto-Higiena Gać1v0Zagłębie II Lubin
07 Wrz 2019 14:00:00Ślęza Wrocław1v0Pniówek Pawłowice Śląskie
07 Wrz 2019 14:00:00Piast Żmigród0v1Lechia Zielona Góra
07 Wrz 2019 14:00:00Miedź II Legnica1v2ROW 1964 Rybnik
07 Wrz 2019 15:00:00Śląsk II Wrocław2v0Rekord Bielsko-Biała
07 Wrz 2019 15:00:00Górnik II Zabrze3v0Ruch Chorzów
07 Wrz 2019 17:00:00MKS Kluczbork1v1LZS Starowice Dolne
10 Wrz 2019 13:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v0Polonia Bytom
11 Wrz 2019 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v0Stal Brzeg
14 Wrz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin1v2Ślęza Wrocław
14 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice1v1Śląsk II Wrocław
14 Wrz 2019 14:00:00Polonia Bytom1v0Miedź II Legnica
14 Wrz 2019 14:00:00Lechia Zielona Góra2v0Gwarek Tarnowskie Góry
14 Wrz 2019 14:00:00LZS Starowice Dolne1v1Górnik II Zabrze
14 Wrz 2019 14:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v0MKS Kluczbork
14 Wrz 2019 15:30:00Ruch Chorzów2v1Piast Żmigród
15 Wrz 2019 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Foto-Higiena Gać
18 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice1v0MKS Kluczbork
18 Wrz 2019 15:00:00Ruch Chorzów1v1Zagłębie II Lubin
21 Wrz 2019 14:00:00Górnik II Zabrze2v1Pniówek Pawłowice Śląskie
21 Wrz 2019 14:00:00Piast Żmigród1v0LZS Starowice Dolne
21 Wrz 2019 14:00:00Miedź II Legnica1v1Lechia Zielona Góra
21 Wrz 2019 14:00:00Stal Brzeg1v1Polonia Bytom
21 Wrz 2019 15:30:00MKS Kluczbork1v1Zagłębie II Lubin
22 Wrz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław1v0Foto-Higiena Gać
22 Wrz 2019 14:00:00Ślęza Wrocław1v0Rekord Bielsko-Biała
22 Wrz 2019 14:00:00Ruch Zdzieszowice1v1ROW 1964 Rybnik
28 Wrz 2019 11:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Śląsk II Wrocław
28 Wrz 2019 11:00:00LZS Starowice Dolne0v1Gwarek Tarnowskie Góry
28 Wrz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin1v0Górnik II Zabrze
28 Wrz 2019 14:00:00Polonia Bytom2v0Ruch Zdzieszowice
28 Wrz 2019 14:00:00Ruch Chorzów2v0Miedź II Legnica
28 Wrz 2019 14:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie3v0Piast Żmigród
28 Wrz 2019 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v0MKS Kluczbork
28 Wrz 2019 14:00:00Foto-Higiena Gać1v0Ślęza Wrocław
29 Wrz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v0Stal Brzeg
05 Paz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław1v0Ślęza Wrocław
05 Paz 2019 13:00:00Piast Żmigród1v0Zagłębie II Lubin
05 Paz 2019 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v2Pniówek Pawłowice Śląskie
05 Paz 2019 13:00:00Miedź II Legnica3v0LZS Starowice Dolne
05 Paz 2019 13:00:00Stal Brzeg1v0Ruch Chorzów
05 Paz 2019 13:00:00Ruch Zdzieszowice2v0Lechia Zielona Góra
05 Paz 2019 13:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Polonia Bytom
05 Paz 2019 15:30:00MKS Kluczbork1v1Foto-Higiena Gać
06 Paz 2019 13:00:00Górnik II Zabrze1v0Rekord Bielsko-Biała
08 Paz 2019 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Ruch Chorzów
12 Paz 2019 12:00:00Zagłębie II Lubin0v1Gwarek Tarnowskie Góry
12 Paz 2019 13:00:00Ruch Chorzów1v2Ruch Zdzieszowice
12 Paz 2019 13:00:00LZS Starowice Dolne1v1Stal Brzeg
12 Paz 2019 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie2v0Miedź II Legnica
12 Paz 2019 13:00:00Rekord Bielsko-Biała2v0Piast Żmigród
12 Paz 2019 13:00:00Foto-Higiena Gać1v0Górnik II Zabrze
12 Paz 2019 13:00:00Ślęza Wrocław1v0MKS Kluczbork
13 Paz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra2v1ROW 1964 Rybnik
13 Paz 2019 13:00:00Polonia Bytom1v1Śląsk II Wrocław
20 Paz 2019 11:00:00Śląsk II Wrocław2v1MKS Kluczbork
20 Paz 2019 13:00:00Górnik II Zabrze1v1Ślęza Wrocław
26 Paz 2019 11:00:00Zagłębie II Lubin2v1Stal Brzeg
26 Paz 2019 12:00:00LZS Starowice Dolne1v1ROW 1964 Rybnik
26 Paz 2019 12:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie1v1Ruch Zdzieszowice
26 Paz 2019 12:00:00Rekord Bielsko-Biała1v2Miedź II Legnica
26 Paz 2019 12:00:00Foto-Higiena Gać1v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Paz 2019 12:00:00Ślęza Wrocław2v0Piast Żmigród
26 Paz 2019 14:00:00MKS Kluczbork1v1Górnik II Zabrze
26 Paz 2019 17:20:00Ruch Chorzów1v1Polonia Bytom
27 Paz 2019 12:00:00Lechia Zielona Góra1v2Śląsk II Wrocław
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Zagłębie II Lubin v Stal Brzeg
2-1 Percentage 28.1% [18]
1-1 Percentage 21.8% [14]
2-0 Percentage 20.3% [13]
1-0 Percentage 18.7% [12]
4-1 Percentage 1.5% [1]
3-1 Percentage 1.5% [1]
1-2 Percentage 1.5% [1]
0-1 Percentage 1.5% [1]
2-2 Percentage 1.5% [1]
3-0 Percentage 1.5% [1]
2-3 Percentage 1.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017