:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Gwarek Tarnowskie Góry v Polonia Nysa 21 Paz 2020 12:30
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [konder]
DataDom   Wyjazd
01 Sie 2020 13:00:00Pniówek Pawłowice Śląskie3v0Piast Żmigród
01 Sie 2020 15:00:00 Polonia Nysa0v1Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik0v2Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg1v0Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 15:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica2v1Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój0v1MKS Kluczbork
01 Sie 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica1v3Ruch Chorzów
02 Sie 2020 15:00:00Górnik II Zabrze1v2Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 11:30:00Zagłębie II Lubin2v0Miedź II Legnica
08 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v2Ruch Chorzów
08 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród3v1LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Stal Brzeg
08 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa0v1ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 15:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v2Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork1v2Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 16:00:00ROW 1964 Rybnik2v1Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 16:00:00Stal Brzeg2v1Polonia Nysa
12 Sie 2020 16:00:00Górnik II Zabrze0v1Piast Żmigród
12 Sie 2020 16:00:00Polonia-Stal Świdnica1v1MKS Kluczbork
12 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów4v0Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin2v0LKS Goczałkowice Zdrój
15 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać0v1Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród1v1Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik2v2Stal Brzeg
15 Sie 2020 16:00:00MKS Kluczbork0v2Ruch Chorzów
16 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław3v1Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica0v1Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 15:00:00Stal Brzeg3v1Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 15:00:00Miedź II Legnica2v1Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice2v2Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 15:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v2Polonia Bytom
22 Sie 2020 15:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v0MKS Kluczbork
22 Sie 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v1Piast Żmigród
29 Sie 2020 12:00:00Ślęza Wrocław0v1Ruch Chorzów
29 Sie 2020 15:00:00Foto-Higiena Gać1v2MKS Kluczbork
29 Sie 2020 15:00:00Piast Żmigród2v1Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Bytom3v1Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 15:00:00Lechia Zielona Góra1v0LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 15:00:00Rekord Bielsko-Biała2v1Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 15:00:00Polonia Nysa1v1Miedź II Legnica
29 Sie 2020 15:00:00ROW 1964 Rybnik1v2Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v2Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 15:00:00Polonia Bytom2v1Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 11:00:00Miedź II Legnica1v1ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 13:00:00LKS Goczałkowice Zdrój1v1Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 14:30:00Gwarek Tarnowskie Góry1v1Stal Brzeg
05 Wrz 2020 14:30:00Pniówek Pawłowice1v2Polonia Nysa
05 Wrz 2020 14:30:00Warta Gorzów Wielkopolski2v1Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 15:00:00Polonia-Stal Świdnica0v1Polonia Bytom
05 Wrz 2020 15:00:00MKS Kluczbork1v2Piast Żmigród
06 Wrz 2020 13:30:00Górnik II Zabrze1v1Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 14:30:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v1Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała2v2Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 14:30:00Foto-Higiena Gać1v2Piast Żmigród
12 Wrz 2020 14:30:00Lechia Zielona Góra1v0Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 14:30:00Polonia Nysa1v3LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 14:30:00ROW 1964 Rybnik2v0Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 14:30:00Stal Brzeg1v1Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v0MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v2Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 15:00:00Zagłębie II Lubin1v1Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 13:00:00Polonia-Stal Świdnica1v3Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 14:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 14:00:00Pniówek Pawłowice1v2Stal Brzeg
19 Wrz 2020 14:00:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 14:00:00Górnik II Zabrze1v0Polonia Nysa
19 Wrz 2020 14:00:00Warta Gorzów Wielkopolski0v2Polonia Bytom
19 Wrz 2020 14:00:00Piast Żmigród0v1Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 14:30:00MKS Kluczbork2v1Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 17:20:00Ruch Chorzów3v0Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 14:00:00Rekord Bielsko-Biała1v1Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin3v0Piast Żmigród
26 Wrz 2020 13:00:00Polonia Bytom1v0MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 13:00:00Stal Brzeg2v1LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 14:00:00Foto-Higiena Gać0v2Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 14:00:00Lechia Zielona Góra1v1Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 14:00:00Polonia Nysa2v1Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 14:00:00ROW 1964 Rybnik1v1Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 16:00:00Rekord Bielsko-Biała0v2Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 13:00:00Gwarek Tarnowskie Góry2v0Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 13:30:00Miedź II Legnica0v2Polonia Bytom
30 Wrz 2020 15:00:00Pniówek Pawłowice1v2Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław2v0Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 13:00:00Warta Gorzów Wielkopolski1v1Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 13:00:00Piast Żmigród1v2Polonia Bytom
03 Paz 2020 13:30:00Miedź II Legnica2v1Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 13:30:00Pniówek Pawłowice1v1Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów4v0Polonia Nysa
03 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork3v1Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 13:30:00Polonia-Stal Świdnica0v2ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 12:00:00Lechia Zielona Góra1v1Miedź II Legnica
14 Paz 2020 13:00:00Polonia Bytom2v1Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 13:00:00Ślęza Wrocław1v0Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 11:00:00Zagłębie II Lubin1v2Polonia Bytom
17 Paz 2020 12:30:00Pniówek Pawłowice1v0Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 12:30:00LKS Goczałkowice Zdrój2v1Miedź II Legnica
17 Paz 2020 12:30:00Warta Gorzów Wielkopolski1v0ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 12:30:00Piast Żmigród1v1Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v0Stal Brzeg
17 Paz 2020 16:00:00MKS Kluczbork2v0Polonia Nysa
18 Paz 2020 12:00:00Ślęza Wrocław3v1Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 12:30:00Gwarek Tarnowskie Góry3v0Polonia Nysa
21 Paz 2020 16:00:00Ruch Chorzów3v1Zagłębie II Lubin
28 Paz 2020 12:00:00Górnik II Zabrze1v1Stal Brzeg
04 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze2v1Gwarek Tarnowskie Góry
18 Lis 2020 11:00:00Górnik II Zabrze2v1Zagłębie II Lubin
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Gwarek Tarnowskie Góry v Polonia Nysa
2-1 Percentage 20% [55]
2-0 Percentage 20% [55]
1-1 Percentage 17.5% [48]
1-0 Percentage 12.7% [35]
3-0 Percentage 8% [22]
3-1 Percentage 8% [22]
4-0 Percentage 2.9% [8]
1-2 Percentage 2.5% [7]
4-1 Percentage 2.5% [7]
2-2 Percentage 1% [3]
3-2 Percentage 0.7% [2]
0-0 Percentage 0.7% [2]
0-1 Percentage 0.7% [2]
1-3 Percentage 0.7% [2]
2-3 Percentage 0.7% [2]
5-0 Percentage 0.3% [1]
5-1 Percentage 0.3% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017