:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała v Stal Mielec 21 Lis 2017 17:30
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [WLK KS RUCH]
DataDom   Wyjazd
28 Lip 2017 20:45:00Stal Mielec2v2Ruch Chorzów
29 Lip 2017 15:30:00Zagłębie Sosnowiec1v2Olimpia Grudziądz
29 Lip 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice0v1Chojniczanka Chojnice
29 Lip 2017 17:00:00Odra Opole1v1Górnik Łęczna
29 Lip 2017 18:00:00Raków Częstochowa1v0Miedź Legnica
29 Lip 2017 19:00:00Bytovia Bytów1v1Stomil Olsztyn
29 Lip 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Lip 2017 19:00:00GKS Katowice2v0Pogoń Siedlce
30 Lip 2017 19:47:00Wigry Suwałki2v2GKS Tychy
04 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v1Chrobry Głogów
05 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce1v1Odra Opole
05 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna0v1Zagłębie Sosnowiec
05 Sie 2017 17:45:00GKS Tychy1v1Stal Mielec
05 Sie 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz4v0Wigry Suwałki
05 Sie 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v1Bytovia Bytów
05 Sie 2017 18:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Stomil Olsztyn
05 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v2GKS Katowice
06 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v3Raków Częstochowa
11 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn2v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice1v2Puszcza Niepołomice
12 Sie 2017 12:30:00Odra Opole2v2Miedź Legnica
12 Sie 2017 17:30:00Raków Częstochowa0v2Chojniczanka Chojnice
12 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów0v2Ruch Chorzów
13 Sie 2017 17:00:00Chrobry Głogów0v2GKS Tychy
13 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec2v1Olimpia Grudziądz
13 Sie 2017 19:47:00Wigry Suwałki2v0Górnik Łęczna
13 Sie 2017 20:00:00Zagłębie Sosnowiec0v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2017 20:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica0v1Zagłębie Sosnowiec
18 Sie 2017 20:45:00Górnik Łęczna2v1Stal Mielec
18 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v1Stomil Olsztyn
19 Sie 2017 14:45:00GKS Tychy0v1Bytovia Bytów
19 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz2v2Chrobry Głogów
19 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa1v1GKS Katowice
19 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice0v2Odra Opole
19 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce1v2Wigry Suwałki
22 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v2GKS Tychy
22 Sie 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v3Ruch Chorzów
23 Sie 2017 17:00:00Odra Opole0v1Raków Częstochowa
23 Sie 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v1Miedź Legnica
23 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów3v1Olimpia Grudziądz
23 Sie 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v1Górnik Łęczna
23 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec2v1Pogoń Siedlce
23 Sie 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec0v1Puszcza Niepołomice
23 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice1v1Chojniczanka Chojnice
25 Sie 2017 20:45:00GKS Tychy3v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa3v1Zagłębie Sosnowiec
26 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice3v1Wigry Suwałki
27 Sie 2017 14:45:00GKS Katowice3v1Odra Opole
27 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz0v1Stomil Olsztyn
27 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna0v2Bytovia Bytów
27 Sie 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice0v2Ruch Chorzów
27 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v2Stal Mielec
28 Sie 2017 19:00:00Pogoń Siedlce3v2Chrobry Głogów
02 Wrz 2017 15:00:00Odra Opole3v2Chojniczanka Chojnice
02 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów2v2Pogoń Siedlce
02 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v2Górnik Łęczna
03 Wrz 2017 12:30:00Chrobry Głogów0v2Miedź Legnica
08 Wrz 2017 16:30:00Puszcza Niepołomice2v0Chrobry Głogów
08 Wrz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz2v2Ruch Chorzów
08 Wrz 2017 20:45:00Miedź Legnica1v1Bytovia Bytów
09 Wrz 2017 14:45:00Górnik Łęczna0v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
09 Wrz 2017 16:00:00Odra Opole0v1Zagłębie Sosnowiec
09 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa0v2Stal Mielec
09 Wrz 2017 18:00:00GKS Katowice2v2Wigry Suwałki
09 Wrz 2017 18:00:00Pogoń Siedlce2v0Stomil Olsztyn
10 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v2GKS Tychy
13 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec0v1GKS Katowice
13 Wrz 2017 19:00:00Stal Mielec2v2Puszcza Niepołomice
13 Wrz 2017 19:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v1Olimpia Grudziądz
14 Wrz 2017 18:00:00Ruch Chorzów4v1GKS Tychy
16 Wrz 2017 14:45:00Chrobry Głogów2v1Raków Częstochowa
16 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v1Pogoń Siedlce
16 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v1Puszcza Niepołomice
16 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v1Odra Opole
16 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v2Chojniczanka Chojnice
16 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn2v1Miedź Legnica
17 Wrz 2017 12:30:00Stal Mielec0v1GKS Katowice
17 Wrz 2017 15:00:00GKS Tychy1v1Olimpia Grudziądz
18 Wrz 2017 19:00:00Ruch Chorzów3v1Górnik Łęczna
22 Wrz 2017 20:45:00GKS Katowice1v0Chrobry Głogów
23 Wrz 2017 12:45:00Odra Opole2v2Stal Mielec
23 Wrz 2017 16:00:00Górnik Łęczna2v1GKS Tychy
23 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa0v1Bytovia Bytów
23 Wrz 2017 16:00:00Puszcza Niepołomice2v0Stomil Olsztyn
23 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Olimpia Grudziądz
23 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec2v1Wigry Suwałki
23 Wrz 2017 19:00:00Miedź Legnica2v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 Wrz 2017 16:00:00Pogoń Siedlce0v1Ruch Chorzów
27 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v3Raków Częstochowa
29 Wrz 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v2Miedź Legnica
30 Wrz 2017 17:00:00Stomil Olsztyn2v0Raków Częstochowa
30 Wrz 2017 17:45:00Chrobry Głogów2v2Odra Opole
30 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów0v1GKS Katowice
30 Wrz 2017 18:00:00Stal Mielec1v2Zagłębie Sosnowiec
30 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v1Puszcza Niepołomice
30 Wrz 2017 18:00:00GKS Tychy1v2Pogoń Siedlce
01 Paz 2017 18:00:00Wigry Suwałki2v1Chojniczanka Chojnice
01 Paz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz0v2Górnik Łęczna
06 Paz 2017 19:00:00Miedź Legnica0v1GKS Tychy
07 Paz 2017 12:30:00Odra Opole0v1Bytovia Bytów
07 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Górnik Łęczna
07 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki2v0Stal Mielec
13 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów4v2Raków Częstochowa
13 Paz 2017 20:45:00Stal Mielec2v2Chojniczanka Chojnice
14 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna0v1Pogoń Siedlce
14 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów4v1Wigry Suwałki
14 Paz 2017 17:00:00GKS Tychy2v0Puszcza Niepołomice
14 Paz 2017 17:15:00Stomil Olsztyn1v2Odra Opole
14 Paz 2017 17:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v2GKS Katowice
14 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów0v1Zagłębie Sosnowiec
14 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz2v0Miedź Legnica
18 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice1v3Ruch Chorzów
18 Paz 2017 15:00:00Raków Częstochowa1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Paz 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v0Olimpia Grudziądz
18 Paz 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec0v2Chrobry Głogów
18 Paz 2017 20:00:00GKS Katowice2v2Stomil Olsztyn
21 Paz 2017 12:30:00Raków Częstochowa1v2GKS Tychy
21 Paz 2017 15:00:00Odra Opole1v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki0v2Bytovia Bytów
21 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Pogoń Siedlce
21 Paz 2017 18:00:00Miedź Legnica1v1Górnik Łęczna
21 Paz 2017 18:00:00Stal Mielec0v2Chrobry Głogów
22 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice0v2Olimpia Grudziądz
22 Paz 2017 17:00:00Zagłębie Sosnowiec0v2Stomil Olsztyn
22 Paz 2017 17:45:00GKS Katowice2v3Ruch Chorzów
27 Paz 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała3v1Zagłębie Sosnowiec
28 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna0v1Puszcza Niepołomice
28 Paz 2017 17:00:00Pogoń Siedlce2v2Miedź Legnica
28 Paz 2017 17:45:00GKS Tychy1v2GKS Katowice
28 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v2Stal Mielec
28 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz2v0Raków Częstochowa
29 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów0v2Chojniczanka Chojnice
29 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów2v0Odra Opole
03 Lis 2017 18:00:00Stal Mielec1v1Stomil Olsztyn
03 Lis 2017 20:45:00Zagłębie Sosnowiec2v1Ruch Chorzów
04 Lis 2017 12:30:00Odra Opole0v1GKS Tychy
04 Lis 2017 13:00:00Puszcza Niepołomice1v1Pogoń Siedlce
04 Lis 2017 14:00:00Raków Częstochowa0v1Górnik Łęczna
04 Lis 2017 16:00:00Wigry Suwałki2v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
04 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v0Miedź Legnica
04 Lis 2017 18:00:00GKS Katowice0v0Olimpia Grudziądz
05 Lis 2017 16:00:00Chrobry Głogów3v1Bytovia Bytów
11 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz0v2Odra Opole
12 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna0v1GKS Katowice
12 Lis 2017 12:45:00GKS Tychy1v2Zagłębie Sosnowiec
12 Lis 2017 15:00:00Stomil Olsztyn1v2Chrobry Głogów
12 Lis 2017 16:00:00Bytovia Bytów2v0Chojniczanka Chojnice
12 Lis 2017 16:00:00Pogoń Siedlce2v2Raków Częstochowa
12 Lis 2017 17:00:00Miedź Legnica1v2Puszcza Niepołomice
17 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn2v2Bytovia Bytów
17 Lis 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v1Chrobry Głogów
17 Lis 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v1Stal Mielec
18 Lis 2017 16:00:00Chojniczanka Chojnice2v2Puszcza Niepołomice
18 Lis 2017 16:00:00Olimpia Grudziądz1v2Zagłębie Sosnowiec
18 Lis 2017 17:00:00Pogoń Siedlce2v0GKS Katowice
18 Lis 2017 17:00:00GKS Tychy0v1Wigry Suwałki
19 Lis 2017 12:00:00Górnik Łęczna1v1Odra Opole
19 Lis 2017 17:45:00Miedź Legnica0v1Raków Częstochowa
21 Lis 2017 17:30:00Podbeskidzie Bielsko-Biała0v2Stal Mielec
22 Lis 2017 18:00:00Ruch Chorzów3v1Wigry Suwałki
30 Lis 2017 18:00:00Stomil Olsztyn1v2Wigry Suwałki
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Podbeskidzie Bielsko-Biała v Stal Mielec
2-1 Percentage 27.5% [80]
1-1 Percentage 21.3% [62]
1-0 Percentage 21% [61]
2-0 Percentage 13.7% [40]
1-2 Percentage 4.4% [13]
2-2 Percentage 4.1% [12]
0-1 Percentage 2% [6]
0-0 Percentage 2% [6]
3-0 Percentage 1% [3]
3-2 Percentage 0.6% [2]
3-1 Percentage 0.6% [2]
0-2 Percentage 0.3% [1]
2-3 Percentage 0.3% [1]
0-3 Percentage 0.3% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017