:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała v Zagłębie Sosnowiec 27 Paz 2017 20:45
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Typowanie [damianjanusz]
DataDom   Wyjazd
28 Lip 2017 20:45:00Stal Mielec1v1Ruch Chorzów
29 Lip 2017 15:30:00Zagłębie Sosnowiec3v1Olimpia Grudziądz
29 Lip 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice0v2Chojniczanka Chojnice
29 Lip 2017 17:00:00Odra Opole1v1Górnik Łęczna
29 Lip 2017 18:00:00Raków Częstochowa0v1Miedź Legnica
29 Lip 2017 19:00:00GKS Katowice2v1Pogoń Siedlce
29 Lip 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
29 Lip 2017 19:00:00Bytovia Bytów2v0Stomil Olsztyn
30 Lip 2017 19:47:00Wigry Suwałki0v0GKS Tychy
04 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów1v1Chrobry Głogów
05 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna2v0Zagłębie Sosnowiec
05 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v1Odra Opole
05 Sie 2017 17:45:00GKS Tychy1v1Stal Mielec
05 Sie 2017 18:00:00Chojniczanka Chojnice1v1Stomil Olsztyn
05 Sie 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v1Bytovia Bytów
05 Sie 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz3v1Wigry Suwałki
05 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v0GKS Katowice
06 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice0v1Raków Częstochowa
11 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
11 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice3v0Puszcza Niepołomice
12 Sie 2017 12:30:00Odra Opole1v0Miedź Legnica
12 Sie 2017 17:30:00Raków Częstochowa1v1Chojniczanka Chojnice
12 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów1v1Ruch Chorzów
13 Sie 2017 17:00:00Chrobry Głogów2v2GKS Tychy
13 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec0v1Olimpia Grudziądz
13 Sie 2017 19:47:00Wigry Suwałki0v0Górnik Łęczna
13 Sie 2017 20:00:00Zagłębie Sosnowiec2v1Pogoń Siedlce
18 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica1v1Zagłębie Sosnowiec
18 Sie 2017 20:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Sie 2017 20:45:00Górnik Łęczna2v1Stal Mielec
18 Sie 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v0Stomil Olsztyn
19 Sie 2017 14:45:00GKS Tychy0v0Bytovia Bytów
19 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa1v2GKS Katowice
19 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice1v1Odra Opole
19 Sie 2017 17:00:00Pogoń Siedlce0v0Wigry Suwałki
19 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz1v1Chrobry Głogów
22 Sie 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v1GKS Tychy
22 Sie 2017 20:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v2Ruch Chorzów
23 Sie 2017 17:00:00Odra Opole1v0Raków Częstochowa
23 Sie 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v2Miedź Legnica
23 Sie 2017 19:00:00Bytovia Bytów0v1Olimpia Grudziądz
23 Sie 2017 19:00:00Chrobry Głogów1v1Górnik Łęczna
23 Sie 2017 19:00:00Stal Mielec2v1Pogoń Siedlce
23 Sie 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec2v0Puszcza Niepołomice
23 Sie 2017 20:45:00GKS Katowice2v0Chojniczanka Chojnice
25 Sie 2017 20:45:00GKS Tychy1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
26 Sie 2017 17:00:00Puszcza Niepołomice0v0Wigry Suwałki
26 Sie 2017 17:00:00Raków Częstochowa1v2Zagłębie Sosnowiec
27 Sie 2017 14:45:00GKS Katowice2v0Odra Opole
27 Sie 2017 17:00:00Olimpia Grudziądz1v0Stomil Olsztyn
27 Sie 2017 17:00:00Górnik Łęczna2v1Bytovia Bytów
27 Sie 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice1v2Ruch Chorzów
27 Sie 2017 20:00:00Miedź Legnica2v1Stal Mielec
28 Sie 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v1Chrobry Głogów
02 Wrz 2017 15:00:00Odra Opole1v1Chojniczanka Chojnice
02 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów2v0Pogoń Siedlce
02 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v1Górnik Łęczna
03 Wrz 2017 12:30:00Chrobry Głogów1v1Miedź Legnica
08 Wrz 2017 16:30:00Puszcza Niepołomice1v1Chrobry Głogów
08 Wrz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz1v1Ruch Chorzów
08 Wrz 2017 20:45:00Miedź Legnica2v0Bytovia Bytów
09 Wrz 2017 14:45:00Górnik Łęczna1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
09 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa1v2Stal Mielec
09 Wrz 2017 16:00:00Odra Opole0v0Zagłębie Sosnowiec
09 Wrz 2017 18:00:00Pogoń Siedlce0v0Stomil Olsztyn
09 Wrz 2017 18:00:00GKS Katowice2v0Wigry Suwałki
10 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v2GKS Tychy
13 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v2GKS Katowice
13 Wrz 2017 19:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Olimpia Grudziądz
13 Wrz 2017 19:00:00Stal Mielec2v0Puszcza Niepołomice
14 Wrz 2017 18:00:00Ruch Chorzów1v0GKS Tychy
16 Wrz 2017 14:45:00Chrobry Głogów2v0Raków Częstochowa
16 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów2v1Puszcza Niepołomice
16 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v0Pogoń Siedlce
16 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki0v0Odra Opole
16 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec2v1Chojniczanka Chojnice
16 Wrz 2017 19:00:00Stomil Olsztyn0v1Miedź Legnica
17 Wrz 2017 12:30:00Stal Mielec2v1GKS Katowice
17 Wrz 2017 15:00:00GKS Tychy1v1Olimpia Grudziądz
18 Wrz 2017 19:00:00Ruch Chorzów2v0Górnik Łęczna
23 Wrz 2017 12:45:00Odra Opole1v1Stal Mielec
23 Wrz 2017 16:00:00Górnik Łęczna1v0GKS Tychy
23 Wrz 2017 16:00:00Puszcza Niepołomice1v1Stomil Olsztyn
23 Wrz 2017 16:00:00Raków Częstochowa0v0Bytovia Bytów
23 Wrz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Olimpia Grudziądz
23 Wrz 2017 18:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1Wigry Suwałki
23 Wrz 2017 19:00:00Miedź Legnica1v2Podbeskidzie Bielsko-Biała
24 Wrz 2017 16:00:00Pogoń Siedlce0v2Ruch Chorzów
27 Wrz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v1Raków Częstochowa
29 Wrz 2017 20:45:00Ruch Chorzów3v1Miedź Legnica
30 Wrz 2017 17:00:00Stomil Olsztyn1v1Raków Częstochowa
30 Wrz 2017 17:45:00Chrobry Głogów2v2Odra Opole
30 Wrz 2017 18:00:00GKS Tychy2v0Pogoń Siedlce
30 Wrz 2017 18:00:00Podbeskidzie Bielsko-Biała2v1Puszcza Niepołomice
30 Wrz 2017 18:00:00Bytovia Bytów0v1GKS Katowice
30 Wrz 2017 18:00:00Stal Mielec3v2Zagłębie Sosnowiec
01 Paz 2017 18:00:00Wigry Suwałki1v2Chojniczanka Chojnice
01 Paz 2017 19:00:00Olimpia Grudziądz2v0Górnik Łęczna
06 Paz 2017 19:00:00Miedź Legnica2v0GKS Tychy
07 Paz 2017 12:30:00Odra Opole1v1Bytovia Bytów
07 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki1v0Stal Mielec
07 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice2v1Górnik Łęczna
13 Paz 2017 18:00:00Ruch Chorzów2v1Raków Częstochowa
13 Paz 2017 20:45:00Stal Mielec2v1Chojniczanka Chojnice
14 Paz 2017 13:00:00Górnik Łęczna1v0Pogoń Siedlce
14 Paz 2017 17:00:00Chrobry Głogów2v0Wigry Suwałki
14 Paz 2017 17:00:00GKS Tychy2v1Puszcza Niepołomice
14 Paz 2017 17:15:00Stomil Olsztyn2v1Odra Opole
14 Paz 2017 17:45:00Podbeskidzie Bielsko-Biała1v1GKS Katowice
14 Paz 2017 18:00:00Bytovia Bytów1v2Zagłębie Sosnowiec
14 Paz 2017 18:00:00Olimpia Grudziądz1v2Miedź Legnica
18 Paz 2017 15:00:00Raków Częstochowa1v0Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice1v1Ruch Chorzów
18 Paz 2017 19:00:00Pogoń Siedlce1v1Olimpia Grudziądz
18 Paz 2017 19:00:00Zagłębie Sosnowiec2v1Chrobry Głogów
18 Paz 2017 20:00:00GKS Katowice1v1Stomil Olsztyn
21 Paz 2017 12:30:00Raków Częstochowa1v2GKS Tychy
21 Paz 2017 15:00:00Odra Opole1v1Podbeskidzie Bielsko-Biała
21 Paz 2017 17:00:00Chojniczanka Chojnice3v0Pogoń Siedlce
21 Paz 2017 17:00:00Wigry Suwałki1v1Bytovia Bytów
21 Paz 2017 18:00:00Stal Mielec0v1Chrobry Głogów
21 Paz 2017 18:00:00Miedź Legnica2v0Górnik Łęczna
22 Paz 2017 15:00:00Puszcza Niepołomice3v1Olimpia Grudziądz
22 Paz 2017 17:00:00Zagłębie Sosnowiec1v1Stomil Olsztyn
22 Paz 2017 17:45:00GKS Katowice0v1Ruch Chorzów
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Podbeskidzie Bielsko-Biała v Zagłębie Sosnowiec
2-1 Percentage 26.1% [45]
1-1 Percentage 22% [38]
1-0 Percentage 20.9% [36]
2-0 Percentage 13.9% [24]
3-1 Percentage 2.9% [5]
2-2 Percentage 2.9% [5]
1-2 Percentage 2.3% [4]
0-1 Percentage 2.3% [4]
3-0 Percentage 1.7% [3]
0-0 Percentage 1.1% [2]
3-2 Percentage 1.1% [2]
0-2 Percentage 1.1% [2]
1-3 Percentage 0.5% [1]
2-3 Percentage 0.5% [1]
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017