:: Typer.Niebiescy.pl - typowanie wyników spotkań ekstraklasy
Strona główna Forum kibiców Chat Sklep Radio Typer Pub Niebiescy Relacje LIVE
Następny mecz: Lechia Zielona Góra v Zagłębie II Lubin 24 Paz 2020 12:00
Logowanie
Użytkownik
Hasło
Nowy użytkownik
Zapomniałem hasła
Kalendarz/Rezultaty
Data Dom G v G Wyjazd
01 Sie 2020 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 v 1 Piast Żmigród
01 Sie 2020 Polonia Nysa 1 v 2 Foto-Higiena Gać
01 Sie 2020 ROW 1964 Rybnik 1 v 1 Rekord Bielsko-Biała
01 Sie 2020 Stal Brzeg 1 v 1 Lechia Zielona Góra
01 Sie 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 0 v 4 Zagłębie II Lubin
01 Sie 2020 Miedź II Legnica 1 v 4 Ślęza Wrocław
01 Sie 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 2 v 3 MKS Kluczbork
01 Sie 2020 Polonia-Stal Świdnica 2 v 4 Ruch Chorzów
02 Sie 2020 Górnik II Zabrze 5 v 1 Warta Gorzów Wielkopolski
08 Sie 2020 Zagłębie II Lubin 3 v 1 Miedź II Legnica
08 Sie 2020 Foto-Higiena Gać 1 v 4 Ruch Chorzów
08 Sie 2020 Piast Żmigród 0 v 3 LKS Goczałkowice Zdrój
08 Sie 2020 Rekord Bielsko-Biała 2 v 1 Stal Brzeg
08 Sie 2020 Polonia Nysa 0 v 5 ROW 1964 Rybnik
08 Sie 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 1 v 3 Polonia-Stal Świdnica
08 Sie 2020 MKS Kluczbork 2 v 0 Górnik II Zabrze
12 Sie 2020 ROW 1964 Rybnik 1 v 1 Foto-Higiena Gać
12 Sie 2020 Stal Brzeg 7 v 1 Polonia Nysa
12 Sie 2020 Górnik II Zabrze 1 v 3 Piast Żmigród
12 Sie 2020 Polonia-Stal Świdnica 1 v 2 MKS Kluczbork
12 Sie 2020 Ruch Chorzów 3 v 1 Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 Zagłębie II Lubin 1 v 2 LKS Goczałkowice Zdrój
15 Sie 2020 Foto-Higiena Gać 1 v 3 Warta Gorzów Wielkopolski
15 Sie 2020 Piast Żmigród 1 v 1 Polonia-Stal Świdnica
15 Sie 2020 ROW 1964 Rybnik 0 v 2 Stal Brzeg
15 Sie 2020 MKS Kluczbork 1 v 3 Ruch Chorzów
16 Sie 2020 Ślęza Wrocław 3 v 0 Górnik II Zabrze
22 Sie 2020 Polonia-Stal Świdnica 2 v 5 Ślęza Wrocław
22 Sie 2020 Stal Brzeg 3 v 0 Foto-Higiena Gać
22 Sie 2020 Miedź II Legnica 2 v 0 Rekord Bielsko-Biała
22 Sie 2020 Pniówek Pawłowice 1 v 2 Lechia Zielona Góra
22 Sie 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 1 v 2 Polonia Bytom
22 Sie 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 1 v 2 MKS Kluczbork
22 Sie 2020 Ruch Chorzów 2 v 2 Piast Żmigród
29 Sie 2020 Ślęza Wrocław 1 v 0 Ruch Chorzów
29 Sie 2020 Foto-Higiena Gać 0 v 0 MKS Kluczbork
29 Sie 2020 Piast Żmigród 1 v 2 Warta Gorzów Wielkopolski
29 Sie 2020 Polonia Bytom 2 v 2 Górnik II Zabrze
29 Sie 2020 Lechia Zielona Góra 1 v 3 LKS Goczałkowice Zdrój
29 Sie 2020 Rekord Bielsko-Biała 2 v 2 Pniówek Pawłowice
29 Sie 2020 Polonia Nysa 4 v 1 Miedź II Legnica
29 Sie 2020 ROW 1964 Rybnik 2 v 2 Gwarek Tarnowskie Góry
02 Wrz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 2 v 1 Lechia Zielona Góra
02 Wrz 2020 Polonia Bytom 3 v 0 Pniówek Pawłowice
05 Wrz 2020 Miedź II Legnica 2 v 0 ROW 1964 Rybnik
05 Wrz 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 1 v 3 Rekord Bielsko-Biała
05 Wrz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 1 v 1 Stal Brzeg
05 Wrz 2020 Pniówek Pawłowice 3 v 2 Polonia Nysa
05 Wrz 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 0 v 3 Ślęza Wrocław
05 Wrz 2020 Polonia-Stal Świdnica 1 v 3 Polonia Bytom
05 Wrz 2020 MKS Kluczbork 7 v 2 Piast Żmigród
06 Wrz 2020 Górnik II Zabrze 4 v 0 Lechia Zielona Góra
09 Wrz 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 2 v 1 Ślęza Wrocław
12 Wrz 2020 Zagłębie II Lubin 1 v 2 Warta Gorzów Wielkopolski
12 Wrz 2020 Rekord Bielsko-Biała 2 v 3 Górnik II Zabrze
12 Wrz 2020 Foto-Higiena Gać 3 v 1 Piast Żmigród
12 Wrz 2020 Lechia Zielona Góra 4 v 2 Polonia-Stal Świdnica
12 Wrz 2020 Polonia Nysa 0 v 0 LKS Goczałkowice Zdrój
12 Wrz 2020 ROW 1964 Rybnik 1 v 4 Pniówek Pawłowice
12 Wrz 2020 Stal Brzeg 1 v 1 Miedź II Legnica
13 Wrz 2020 Ślęza Wrocław 4 v 2 MKS Kluczbork
13 Wrz 2020 Polonia Bytom 1 v 1 Ruch Chorzów
16 Wrz 2020 Zagłębie II Lubin 6 v 0 Polonia-Stal Świdnica
19 Wrz 2020 Polonia-Stal Świdnica 0 v 3 Rekord Bielsko-Biała
19 Wrz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 4 v 1 Foto-Higiena Gać
19 Wrz 2020 Pniówek Pawłowice 1 v 1 Stal Brzeg
19 Wrz 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 2 v 3 ROW 1964 Rybnik
19 Wrz 2020 Górnik II Zabrze 4 v 0 Polonia Nysa
19 Wrz 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 0 v 3 Polonia Bytom
19 Wrz 2020 Piast Żmigród 0 v 1 Ślęza Wrocław
19 Wrz 2020 MKS Kluczbork 0 v 2 Zagłębie II Lubin
20 Wrz 2020 Ruch Chorzów 4 v 0 Lechia Zielona Góra
23 Wrz 2020 Rekord Bielsko-Biała 1 v 1 Gwarek Tarnowskie Góry
26 Wrz 2020 Zagłębie II Lubin 3 v 3 Piast Żmigród
26 Wrz 2020 Polonia Bytom 1 v 1 MKS Kluczbork
26 Wrz 2020 Stal Brzeg 2 v 3 LKS Goczałkowice Zdrój
26 Wrz 2020 Foto-Higiena Gać 2 v 2 Ślęza Wrocław
26 Wrz 2020 Lechia Zielona Góra 4 v 1 Warta Gorzów Wielkopolski
26 Wrz 2020 Polonia Nysa 4 v 2 Polonia-Stal Świdnica
26 Wrz 2020 ROW 1964 Rybnik 2 v 0 Górnik II Zabrze
26 Wrz 2020 Rekord Bielsko-Biała 1 v 2 Ruch Chorzów
27 Wrz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 2 v 0 Miedź II Legnica
30 Wrz 2020 Miedź II Legnica 2 v 3 Polonia Bytom
30 Wrz 2020 Pniówek Pawłowice 2 v 1 Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 Ślęza Wrocław 1 v 1 Zagłębie II Lubin
03 Paz 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 1 v 0 Rekord Bielsko-Biała
03 Paz 2020 Piast Żmigród 2 v 3 Polonia Bytom
03 Paz 2020 Miedź II Legnica 2 v 2 Foto-Higiena Gać
03 Paz 2020 Pniówek Pawłowice 2 v 3 Gwarek Tarnowskie Góry
03 Paz 2020 Ruch Chorzów 4 v 0 Polonia Nysa
03 Paz 2020 MKS Kluczbork 1 v 2 Lechia Zielona Góra
07 Paz 2020 Polonia-Stal Świdnica 2 v 1 ROW 1964 Rybnik
14 Paz 2020 Lechia Zielona Góra 2 v 1 Miedź II Legnica
14 Paz 2020 Polonia Bytom 7 v 0 Gwarek Tarnowskie Góry
14 Paz 2020 Ślęza Wrocław 1 v 2 Pniówek Pawłowice
17 Paz 2020 Zagłębie II Lubin 2 v 0 Polonia Bytom
17 Paz 2020 Pniówek Pawłowice 3 v 0 Foto-Higiena Gać
17 Paz 2020 LKS Goczałkowice Zdrój 1 v 3 Miedź II Legnica
17 Paz 2020 Warta Gorzów Wielkopolski 0 v 0 ROW 1964 Rybnik
17 Paz 2020 Piast Żmigród 1 v 1 Rekord Bielsko-Biała
17 Paz 2020 Ruch Chorzów 3 v 2 Stal Brzeg
17 Paz 2020 MKS Kluczbork 2 v 0 Polonia Nysa
18 Paz 2020 Ślęza Wrocław 1 v 1 Lechia Zielona Góra
21 Paz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry 3 v 1 Polonia Nysa
21 Paz 2020 Ruch Chorzów 4 v 0 Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 Lechia Zielona Góra   v   Zagłębie II Lubin
24 Paz 2020 Foto-Higiena Gać   v   Polonia Bytom
24 Paz 2020 Rekord Bielsko-Biała   v   Ślęza Wrocław
24 Paz 2020 Polonia Nysa   v   Piast Żmigród
24 Paz 2020 ROW 1964 Rybnik   v   MKS Kluczbork
24 Paz 2020 Stal Brzeg   v   Warta Gorzów Wielkopolski
24 Paz 2020 Gwarek Tarnowskie Góry   v   Polonia-Stal Świdnica
24 Paz 2020 Miedź II Legnica   v   Górnik II Zabrze
24 Paz 2020 Pniówek Pawłowice   v   LKS Goczałkowice Zdrój
28 Paz 2020 Górnik II Zabrze   v   Stal Brzeg
31 Paz 2020 Zagłębie II Lubin   v   Rekord Bielsko-Biała
31 Paz 2020 Polonia Bytom   v   Lechia Zielona Góra
31 Paz 2020 LKS Goczałkowice Zdrój   v   Foto-Higiena Gać
31 Paz 2020 Górnik II Zabrze   v   Pniówek Pawłowice
31 Paz 2020 Polonia-Stal Świdnica   v   Miedź II Legnica
31 Paz 2020 Piast Żmigród   v   ROW 1964 Rybnik
31 Paz 2020 MKS Kluczbork   v   Stal Brzeg
31 Paz 2020 Ruch Chorzów   v   Gwarek Tarnowskie Góry
04 Lis 2020 Górnik II Zabrze   v   Gwarek Tarnowskie Góry
18 Lis 2020 Górnik II Zabrze   v   Zagłębie II Lubin
18 Lis 2020 Ślęza Wrocław   v   Polonia Nysa
Statystyki typowania
« Poprzedni | Następny »
Lechia Zielona Góra v Zagłębie II Lubin
1-1 Percentage 34.8% [47]
2-1 Percentage 17% [23]
1-2 Percentage 14.8% [20]
1-0 Percentage 10.3% [14]
2-0 Percentage 5.9% [8]
3-1 Percentage 3.7% [5]
1-3 Percentage 3.7% [5]
0-2 Percentage 2.9% [4]
2-2 Percentage 2.9% [4]
0-1 Percentage 2.2% [3]
0-0 Percentage 1.4% [2]
REKLAMA
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017